.....SHEEP 3/5.....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    .....SHEEP 3/5.....

    SHEEP 3/5

    VASTUSEID SAATES ÄRGE UNUSTAGE JOKKERIT! SAMUTI SAATKE ÕIGES FORMAADIS!

    ÜLDTABEL:
    I JarmoH 194
    II mäger 167
    III MM 164

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Teisisõnu korraldan väikse Sheepi miniliiga, mis koosneb 5st järjestikkusest mängust.
    Punkti süsteemi kopeerin sisuliselt Jeebuse korraldatud mängust. Algselt igal mängjal 0 punkti, arvestades mängude keskmist, saadakse kas + või - punkte.

    Abipalvena kirjutaksin, et võimalusel võite saata ka oma mõtteid küsimuste kohta, mida kasutada järgnevad neljas mängus, kasutaksin teiste mõtteid hea meelega. Siiani saatnud ainult erplander ja tema küsimusi kasutasin ka osasi teises mängus.

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Alates teisest mängust kaasan ka jokkeri, mille lisate ühe vastuse taha ning mis duubeldab selle vastuse punktid. Kasutada ainult 1 jokker, seega valige hoolikalt ja mõelge mida ka teised vastata võiks.

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    ---------------------------------------------------------------
    Küsimused.

    1.Võistkond NBA's, kes pole see sajand tiitlit võitnud?
    2.Restoran Tallinnas?
    3.Vastand sõnale suur (välja arvatud väike)?
    4.Taksofirma (välja arvatud Tallink ja Tulika)?
    5.Linn Saksamaal?
    6.Kehaosa?
    7.Tallinna linnaosa?
    8.Järjesta 1,2,3?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    9.Kingid naisele sünnipäevaks kingituse, mille?
    10.Poliitiline erakond Eestis?
    11.Laama, panda, gepard, pingviin ja hüään? Vali neist üks.
    12.EPT põhiturniiri võitja?
    13.Omadus või asi, mis seostub sõnaga PokerStars?
    14.Vihatuim Eesti poliitik (välja arvatud Edgar Savisaar)?
    15.Alkohoolne kokteil?

    ---------------------------------------------------------------

    Reveal esmaspäeval kell 18.00, sinnani aega ka vastuseid saata.

    Hetkel vastanud 22.10.2013 09:45 seisuga. (Kui näete, et enda nime pole ja olete selleks ajaks saatnud vastused, andke märku ja kontrollin üle.)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: .....SHEEP 3/5.....

    wow, mida naised :)

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: .....SHEEP 3/5.....

      neid ühele linnale omaseid küsimusi võiks mitte olla. minul Tartu elanikuna on võrdlemisi keeruline arvata, mida tallinnlased restorani/linnaosa ja taksofirma (sisuliselt ka Tallinna küsimus ju) kohta vastavad. tallinnlasetele raudselt iga vastus suht obv.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: .....SHEEP 3/5.....

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        ....tallinnlasetele raudselt iga vastus suht obv.
        koomik.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: .....SHEEP 3/5.....

          Ei ole koomik, täiesti pluss 1 kardaanile.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: .....SHEEP 3/5.....

            Seni 12 mängijat jõudnud vastata.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja kui küsimused võiks paremad olla, siis näidake ise ka seda välja ning saatke mulle küsimusi. Hetkel vist saatnud erplander mõned, millest mõnda teisel mängul kasutasin ning seda ka mainisin ning paar kiiret saatnud laas ning donkament, millest see mäng vist paar tükki ka sisse tõin.

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #7
              Re: .....SHEEP 3/5.....

              Osalemise eelduseks 1 küsimus järgmisesse sheepi? Siis sa ei peaks ise välja nuputama, teeksid ainult statistikat.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: .....SHEEP 3/5.....

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Osalemise eelduseks 1 küsimus järgmisesse sheepi? Siis sa ei peaks ise välja nuputama, teeksid ainult statistikat.
                Kardan, et siis jääks playerpool väikseks. Kiidan ka andrest korraldamise eest, toob nädalasse ühe huvitava eventi juurde. Muudab rutiinsed ja mustad esmaspäevad põnevamaks!

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: .....SHEEP 3/5.....

                  Keegi seletaks üldtabelit mulle? Miks -240 mul. Või miks üldse miinuses mõned mängijad.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: .....SHEEP 3/5.....

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Keegi seletaks üldtabelit mulle? Miks -240 mul. Või miks üldse miinuses mõned mängijad.
                    Asi lihtne, iga mängu lõpus võtan selle mängu mängijate keskmise tulemuse ning võrdlen siis kõigi omi keskmisega. Kui saad üle keskmise, teenid plusspunkte, alla keskmise siis vastupidi.
                    Siiani oled sina pigem eriline ja vähem punkte saanud ehk kahe mänguga kogunenud korralik miinus.

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #11
                      Re: .....SHEEP 3/5.....

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      Asi lihtne, iga mängu lõpus võtan selle mängu mängijate keskmise tulemuse ning võrdlen siis kõigi omi keskmisega. Kui saad üle keskmise, teenid plusspunkte, alla keskmise siis vastupidi.
                      Siiani oled sina pigem eriline ja vähem punkte saanud ehk kahe mänguga kogunenud korralik miinus.
                      Aga ,kui liitub uus mängija 3ndal sheepil? Siis alustab punktisummaga 0 ?

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #12
                        Re: .....SHEEP 3/5.....

                        Algselt postitas Looper Vaata postitust
                        Aga ,kui liitub uus mängija 3ndal sheepil? Siis alustab punktisummaga 0 ?
                        Nüüd tekitasid peavalu korraldajale lol

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: .....SHEEP 3/5.....

                          Algselt postitas Looper Vaata postitust
                          Aga ,kui liitub uus mängija 3ndal sheepil? Siis alustab punktisummaga 0 ?
                          Õige. Mõtlesin niiviisi kohe. Süsteem peaks ka eesmärki täitma, sest need kes konkureerivad esikohale, ei lange miinustesse, seega üldvõidule konkureerivad mängijad ei tohi endale nagunii miinuseid sisse lasta ning need kellel mõni mäng täitsa halvasti läks, saab alati iga mäng eraldi võitu püüda, sest tabelid ja arvestus on ju alati eraldi kui ka kokkuvõtvalt olemas :).

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #14
                            Re: .....SHEEP 3/5.....

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Õige. Mõtlesin niiviisi kohe. Süsteem peaks ka eesmärki täitma, sest need kes konkureerivad esikohale, ei lange miinustesse, seega üldvõidule konkureerivad mängijad ei tohi endale nagunii miinuseid sisse lasta ning need kellel mõni mäng täitsa halvasti läks, saab alati iga mäng eraldi võitu püüda, sest tabelid ja arvestus on ju alati eraldi kui ka kokkuvõtvalt olemas :).
                            See on nüüd see koht, kus must valgeks räägiti :)
                            Kas ei ole parem kui kõik need, kes miinuses istuvad, siis lihtsalt panna neile ümmargune null ja kõik.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: .....SHEEP 3/5.....

                              Algselt postitas levis Vaata postitust
                              See on nüüd see koht, kus must valgeks räägiti :)
                              Kas ei ole parem kui kõik need, kes miinuses istuvad, siis lihtsalt panna neile ümmargune null ja kõik.
                              Ei, see mis -andres- kasutab on standard ladder süsteem.

                              Though, tavaliselt on 0 asemel nt 1000. Siis oleks tabeli esimese skoor 1194 ja viimase 631.

                              Comment

                              Working...