Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #811
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Slipparid on jalas.

    Aga tegelt sa ei ole mulle siiamaani siin kogus actioni varjus ära vastanud, et miks tegid fake claimi ja fake role'iga.
    mis fake claimist sa räägid. 2 peeki tehtud, täna teen kolmanda.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #812
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Hakkan enesekindlaks muutuma, nõus isegi Avicii täna esimesena hääletama. Kuna teiste kohta teil thin read siis neid te nagunii lõpuni ei usalda, aga Avicii on teistel põhjustel hundine ja temalt libiseb kahtlus kergemini.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #813
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        ma ei saa aru, miks wow või fortune üldse , mõlemad oli neeme peal ju eile

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #814
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Hääled seisuga post 4 kuni 458
          Öö saabub 0:30:59 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (42), eyestabber (14)
          3 ranka camu (8), overbet (32), neeme (7)
          2 overbet karupoeg (40), q_q (82)
          1 Fortune Fabulous (5)
          1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
          1 camu ranka (40)
          1 Char WowAwiAA (55)
          1 BlackWerewolfGenie Char (4)
          1 eyestabber timz0333 (17)
          1 Fabulous Avicii (10)
          2 ei ole hääletanud LuuK (3), Fortune (12)
          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          chari ei saa nkn võtta ta 313 ütles: ma võin olla KT ja bwg võib olla hunt
          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          eyestabber lamp imo, enne kirjutasin sulle ka
          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          laasile see vastuseks
          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          neeme
          Sellepärast.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #815
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            ma ei saa aru, miks wow või fortune üldse , mõlemad oli neeme peal ju eile
            sest fortune pani kanti siin.

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
            ma vaatasin ta profiili, sest ma tahtsin kiirelt ta viimaseid poste leida, et sealt mingit põhjust leida,et kas teda hääletada. Ma hääletasin teda esimesene muidu, ei põhjendand küll kuidagi, aga hääletasin teda sp, et välistusmeetodil osad teised välistasin ja paremakt kandidaati ka pold.
            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sinu nime ei olnud neeme profiilil.


            Ma lahendasin mängu ära.
            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Neeme nimi oli sinu profiilil.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #816
              Re: EOD Vote Count 4 to 566

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Hääled seisuga post 4 kuni 458
              Öö saabub 0:30:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              3 LuuK -andres- (11), KristjanLaas (42), eyestabber (14)
              3 ranka camu (8), overbet (32), neeme (7)
              2 overbet karupoeg (40), q_q (82)
              1 Fortune Fabulous (5)
              1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
              1 camu ranka (40)
              1 Char WowAwiAA (55)
              1 BlackWerewolfGenie Char (4)
              1 eyestabber timz0333 (17)
              1 Fabulous Avicii (10)
              2 ei ole hääletanud LuuK (3), Fortune (12)
              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
              chari ei saa nkn võtta ta 313 ütles: ma võin olla KT ja bwg võib olla hunt
              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
              eyestabber lamp imo, enne kirjutasin sulle ka
              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
              laasile see vastuseks
              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              ma millegipärast arvan, et hundid pole isegi ühel vagunil ja hääletavad üksteist rahulikult lol, GG küla
              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              overbet bjlää nii kahtlased postitused päeva lõpuks
              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
              Fortune
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Hääled seisuga post 4 kuni 565
              On öö

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              5 neeme q_q (105), -andres- (13), WowAwiAA (77), karupoeg (53), Fortune (18)
              4 ranka timz0333 (18), camu (8), overbet (39), neeme (10)
              2 LuuK KristjanLaas (50), eyestabber (16)
              2 Fortune Avicii (16), Fabulous (5)
              2 camu LuuK (7), ranka (40)
              1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
              1 BlackWerewolfGenie Char (5)
              Hmm.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #817
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                ehk, et esimesena läks tema peale, et tulevikus seda välja tuua, et tema oli hundi peal?

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #818
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  Ärkasin,
                  fortune
                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Miks teist hunti hääletad?
                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  next lvl play obv
                  Adds up

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #819
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    mis fake claimist sa räägid. 2 peeki tehtud, täna teen kolmanda.
                    Ok

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #820
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Üksi neist ei ole loogiline. Fortune oli üli väga külase flowga eile. Avicii ei peaks leidma põhjust teda hääletada. Fortune Neeme peale läks kuna põhjendas miks kedagi paremat ei leidnud. Pean üle vaatama mis ta Ranka teemast arvas.
                      Noja Luuk/fortune polnud täna BWG detektiivi töö vilju näinud, ning see Luuk d2 openpost ei ole väga loogiline noh.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #821
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Kuni sealt hunte hitib, lähevad nad 3 riburadapidi, niiet New rand imo.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #822
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Aga BWG on ikka endiselt mölakas.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #823
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            high five wowale, kes tuli eile kiirelt neeme rongi peale pärast ta slippi.

                            overbet, ma lihtsalt remargi korras küsin. 2 korda järjest day 1 hundi tabanud ma n.ö. pm esimesena. Kuidas sa suhtud sellesse?

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #824
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Puhas leht.
                              no aga ma ei saa ju seda kuidagi ise tekitada, et midagi varjata vms? see lihtsalt näitab mu forever alone staatust..

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #825
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                sest fortune pani kanti siin.
                                lamp imo, vastasin kohe kui seda bwg poste lugesin ja nagu näha sain valesti aru, miks ma peaks kiirustades vastama ja riskima mingi lambi slipiga kui ma oleks hunt? Külana vastad ju kohe, sest midagi karta ka nkn pole.

                                Pealegi on sealt profiilist üldse näha millal keegi mind vaadanud on? atm seal selline järejkord Viimased 10 külastajat sellel lehel olid:
                                Char, Cupid, Fuzzy, fyte, hakkameimema, kardaanirist, neeme, Skyline, taavi, variatsioon on need suvalises järjekorras või selles järjekorras millises vaadatud on?

                                Comment

                                Working...