Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Teed posti kell 18:43 öeldes, et oled KT ja peeksid mind hundiks.
Kell 20:58 ütled, et peekid mind täna öösel.
Ja kuidas sa külana rolewise valet kt claimi jätta saad? Kuna peekitud hunt ma ei saa mitte kuidagi olla.
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Ja kuidas sa külana rolewise valet kt claimi jätta saad? Kuna peekitud hunt ma ei saa mitte kuidagi olla.
Comment