Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #646
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma võin olla KT ja bwg võib olla hunt
    Teed posti kell 18:43 öeldes, et oled KT ja peeksid mind hundiks.
    Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma peekin siis bwgd täna öösel.

    pmst peale seda jäi vait, kui teda süüdistama hakati, ehk ootas kuni külal igav hakkab ja uusi teooriaid tootma hakkab.
    Kell 20:58 ütled, et peekid mind täna öösel.

    Ja kuidas sa külana rolewise valet kt claimi jätta saad? Kuna peekitud hunt ma ei saa mitte kuidagi olla.

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #647
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Kõik peakski jätma imo. absoluutselt kõik mängijad.
      ok. olen kt. piikidele vastuseid pole saanud. kahtlustan seda et mul host bloki all.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #648
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Tegelt driftin üldse eemale oma algsest kombost nüüd. Arvan, et Fortune, LuuK, Neeme on kindel kolmik Nüüd valida kas Overbet/Char/Wowa

        Algselt mõtlesin, et char võib olla KT aga ta ei saa olla selle samuse double fake claimi pärast.

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #649
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          daipohh kui keegi nüüd küsib kessee kt on

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #650
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            ok. olen kt. piikidele vastuseid pole saanud. kahtlustan seda et mul host bloki all.
            loool

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #651
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
              ok. olen kt. piikidele vastuseid pole saanud. kahtlustan seda et mul host bloki all.
              Care to explain more?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #652
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Tegelt driftin üldse eemale oma algsest kombost nüüd. Arvan, et Fortune, LuuK, Neeme on kindel kolmik Nüüd valida kas Overbet/Char/Wowa

                Algselt mõtlesin, et char võib olla KT aga ta ei saa olla selle samuse double fake claimi pärast.
                Ma ei saa üldse aru, mida sa teed praegu.

                Tundub Savisaarelik käitumine jubedalt ja minu convincesid ära, et oled kolmas hunt.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #653
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  20:29 Fortune - mingi mäng postitas shitloads, siis kui bwg-ga lõpus sõdisid
                  20:29 neeme - back, 30 minta aega, loen ka viimase 2 tunni postid siis läbi...
                  20:29 Luuk -I cannot tell a lie.

                  See oli eilne action mis vihjas, et võib olla hundikombo. Uurisin veidi mänguvälist infi ka aga ma pole kindel kas ma võin seda avalikult öelda aga nemad sobisid päris hästi kokku.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #654
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Ma ei saa üldse aru, mida sa teed praegu.

                    Tundub Savisaarelik käitumine jubedalt ja minu convincesid ära, et oled kolmas hunt.
                    no ei ole tegelt pinky promise on kõige suurem tell pohhui kas tundub lapsik või mitte. Kui ma isegi peaksin täna lynchitud olema siis see ei muuda veel ju midagi sest see ainult kindlustaks mu fakte. Keegi pole siiamaani vastanud ka mdiagi erilist aga mulle tundub nii.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #655
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Timzi sa välistad endiselt, kuigi driftid eelmise combo juruets ära ja nüüd oled ob ka enda jaoks 33% peale pannud. Kui nad on kõige kindlamad hundid üldse. ehk siis ühel juhul kuuest on sinu jaoks üks neist hunt. ei ole.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #656
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        võimalik jah, et sa märkad lihtsalt midagi, mis mul märkamata ja pole üldse ühel liinil praegu. võin olla liiga level 1, aga see on minu arust level 1 koht ka. eriti possible hundicombosi arvestades.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #657
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          tahaks veits nüüd kp arvamust ja loodan väga, et ta on küla.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #658
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Care to explain more?
                            mis siin segaseks jäi?

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #659
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              tavai ei jõua pidevevalt refreshida korjan väljast lehed ära mingi aeg tagasi

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #660
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Timzi sa välistad endiselt, kuigi driftid eelmise combo juruets ära ja nüüd oled ob ka enda jaoks 33% peale pannud. Kui nad on kõige kindlamad hundid üldse. ehk siis ühel juhul kuuest on sinu jaoks üks neist hunt. ei ole.
                                No mulle ei tundu ta hundina mis ma teha saan neil on rohkem poste koos. Näiteks mis mul veel siin on.

                                Eilne küsimus mis ma esitasin, et kui mind täna lynchime ja olen küla siis järelikult oled sina hunt. Küsisin seda sult ja overbetilt ja qq'lt.

                                Ainuke kes mulle loogilise vastu andis oli q_q

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                q_q aga lynchime täna minu ja kui mu külane roll on confirmed siis oled nõus, et sina oled hunt?
                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Kindlasti ma pole nõus sellega.
                                Küsin sama küsimuse overbetilt ja sain vastuse mis tuli väikse viivisega, ehk ei olnud teemas aga siiski ja väga imal. Mul ei ole külana vaja mdiagi karta ja ütlen otse, et ma ei saa seda vastu võtta või ma pole nõus sellega kuna sa tead oma rolli. Hundina tuleb pigem selline vastus.
                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Aga seljuhul kui mu roll on confirmed siis sina oled nõus, et oled hunt ja homne lynch?
                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                BWG teeb päris anti-village playd hetkel tõesti. Selle asemel, et mingeid argumente välja tuua, miks sa hunti ei ole, lendad sa sellise ultimaatumiga peale mulle.
                                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                                isegi kui sul midagi karta pole, siis mis mõte nendel ultimaatumitel peaks olema?
                                Tundus mulle kaitsva postina overbeti jaoks.

                                Comment

                                Working...