Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #316
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    q_q, miks -anders- su külalistis on?

    -andres-

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #317
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      ffs, ei tee luugile vagunit täna. Meil ranka ja BWG väga väga solid hundikandidaadid day 1 kohta, ei hakka randomit võtma.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #318
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        q_q, miks -anders- su külalistis on?

        -andres-
        Pole midagi hullult hundist teinud + #264 aga see on thin read.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #319
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          ffs, ei tee luugile vagunit täna. Meil ranka ja BWG väga väga solid hundikandidaadid day 1 kohta, ei hakka randomit võtma.
          Luuk ei olegi random,

          tegu on mängijaga, kellel väga raske hundina postitada. Loe varasemaid mänge, kus ta hundina samamoodi vait.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #320
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Luuk ei olegi random,

            tegu on mängijaga, kellel väga raske hundina postitada. Loe varasemaid mänge, kus ta hundina samamoodi vait.
            mis number?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #321
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Jah, ta võib obviously tulla ja öelda, et oli tööl vms päeval aga praegu on ta väga hundine, sest pole päev otsa midagi öelnud.

              Kasvõi tere leiad ikka aega ju ütlema tulla.

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #322
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                ffs, ei tee luugile vagunit täna. Meil ranka ja BWG väga väga solid hundikandidaadid day 1 kohta, ei hakka randomit võtma.
                kaitsed teist hunti? luuk 0 posti today so far, kui mängud kus ta hunt on olnud on ta kohe yo kirjutanud ja kohe lynci saanud, ehk seekord ei julge esimene päev postitada ja loodab pääseda?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #323
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  mis number?
                  Ma ei tea, vaata eest poolt.

                  Ta mitu korda hunt olnud.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #324
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    jep ma ei tahaks ka 0 posterit 1. päev võtta.

                    Lisaks veel see, et mina näiteks oleks suurema tõenäosusega inactive küla kui hundina. Eelmised mängud on imo seda teooriat tõstnud ka. Kõige neutraalsemad tüübid for sure kõige ohtlikumad.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #325
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                      kaitsed teist hunti? luuk 0 posti today so far, kui mängud kus ta hunt on olnud on ta kohe yo kirjutanud ja kohe lynci saanud, ehk seekord ei julge esimene päev postitada ja loodab pääseda?
                      Võimalik, väga võimalik, ei vaidle vastu. Ise lihtsalt ei tea Luugist ega tema mängust midagi. Pluss täna ranka (vt kõiki tema poste, massive iba minu arvates, üritab lihtsalt küla segadusse ajada) ja BWG (mängib täpipealt nagu siis, kui ta WW12 hunt oli) on hulga paremad lynchi kandidaadid.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #326
                        Vote Count 4 to 325

                        Hääled seisuga post 4 kuni 325
                        Öö saabub 2:00:59 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        3 ranka q_q (61), WowAwiAA (33), neeme (6)
                        2 q_q camu (7), Avicii (6)
                        2 BlackWerewolfGenie Char (4), overbet (17)
                        1 Fortune Fabulous (5)
                        1 LuuK eyestabber (13)
                        1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
                        1 camu ranka (16)
                        1 eyestabber timz0333 (17)
                        1 -andres- KristjanLaas (26)
                        2 unvote karupoeg (26), -andres- (9)
                        2 ei ole hääletanud Fortune (6), LuuK (0)

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #327
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          See ranka järjest 4 erineva inimese votemine on ikka suht imelik. Miks peaks üks küla ever nii tegema? Ma saaks aru, kui te voteks kedagi ja ootaks reaktsiooni, aga seda ka ei ole. Lihtsalt heast peast voteswitchid.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #328
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            q_q ei kaitseks nii tugevalt teist hunti. Kas teist küla hundina ja tundub, et võtab ka külana tugevaid seisukohti. Ehk optimal rõve strat mille vastu tema puhul mõlemal juhul raske mängida.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #329
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              See ranka järjest 4 erineva inimese votemine on ikka suht imelik. Miks peaks üks küla ever nii tegema? Ma saaks aru, kui te voteks kedagi ja ootaks reaktsiooni, aga seda ka ei ole. Lihtsalt heast peast voteswitchid.
                              see on lihtsalt ranka imo.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #330
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                BlackWerewolfGenie

                                Comment

                                Working...