Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Mul ei ole mingit noobclear'i vaja.
Ma olen valmis day1 timzi lynchima sest mulle tundub, et ta on hunt.
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
Ma olen valmis day1 timzi lynchima sest mulle tundub, et ta on hunt.
Comment