Libahunt XV - Registreerimine
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
Tänud Camu. Saan küll.Algselt postitas camu Vaata postitustTsekka kas saad!
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
21 tee 5 hunti, 14 tavalist küla ja ingel ning külatark (esimene peek enne mängu algust, mängija saa valida).
või 5 hunti, 14 tavalist küla ja 1,5 külatarka (üks on tavaline külatark, kellel peek enne mängu algust ja saab ise valida). teisel külatargal on peek igal teisel ööl. enne mängu algust pole. peale esimest mängupäeva on. peale 2 päeva ei ole. peale kolmandat on jne
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
Kas inglirollist olen õigesti arusaanud?Algselt postitas vapsik Vaata postitust21 tee 5 hunti, 14 tavalist küla ja ingel ning külatark (esimene peek enne mängu algust, mängija saa valida).
või 5 hunti, 14 tavalist küla ja 1,5 külatarka (üks on tavaline külatark, kellel peek enne mängu algust ja saab ise valida). teisel külatargal on peek igal teisel ööl. enne mängu algust pole. peale esimest mängupäeva on. peale 2 päeva ei ole. peale kolmandat on jne
Ingel saadab iga öö alates night1-st ühe nime, keda hundid ei saa tappa. Võib saata ka enda nime aga kahel järjestikulööl ei ole võimalik sama nime saata.
Aga mis saab kui hundid saadavad, et tappa Q_Q, Ingel saadab, et kaitsta Q_Q.
Kas hundid jäävad siis pmst öökillist ilma ja mida hommikul kirjutada?
Öösel ei saanud hundid kedagi tappa, kuna oli ingli poolt kaitstud :P ?
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
iga öö ühe nime. ennast saab kaitsta. kaks ööd järjest sama nime ei saa saata. aga näiteks 2 ja neljas öö saab sama nime saata kui kolmandal ööl kaitses kedagi teistAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustKas inglirollist olen õigesti arusaanud?
Ingel saadab iga öö alates night1-st ühe nime, keda hundid ei saa tappa. Võib saata ka enda nime aga kahel järjestikulööl ei ole võimalik sama nime saata.
Aga mis saab kui hundid saadavad, et tappa Q_Q, Ingel saadab, et kaitsta Q_Q.
Kas hundid jäävad siis pmst öökillist ilma ja mida hommikul kirjutada?
Öösel ei saanud hundid kedagi tappa, kuna oli ingli poolt kaitstud :P ?
kui hundid saadavad sama nime, siis jäävad killist ilma
võid kirjutada jah, et kedagi ei õnnestunud öösel tappa, aga kindlasti ära maini kes see keegi oli
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
Selge. Sain õigesti aru. Kui 21 saab kokku 18:00neks siis tuleb ingel ka mängu.Algselt postitas vapsik Vaata postitustiga öö ühe nime. ennast saab kaitsta. kaks ööd järjest sama nime ei saa saata. aga näiteks 2 ja neljas öö saab sama nime saata kui kolmandal ööl kaitses kedagi teist
kui hundid saadavad sama nime, siis jäävad killist ilma
võid kirjutada jah, et kedagi ei õnnestunud öösel tappa, aga kindlasti ära maini kes see keegi oli
ty
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
Teema teen ära jah aga panen lukku. Hommikul enne arsti juurde minekut teen lahti :)Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitustTeed kohe täna õhtul teema lahti kah?
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
ok eyestabber asemeleAlgselt postitas Ghost0 Vaata postitustV6ta mind maha, n2dalas teises pooles kolimisega ilmselt palju tegemist, ei saaks eriti aktiivne olla. See m2ng tuleb ilmselt veits pikem ka kui tavaliselt...
Comment
-
Re: Libahunt XV - Registreerimine
Jääb sis 17 mängijat. 4 hunti, 12 küla ja külatark.
1)Fabulous
2)Overbet
3)WowAwiAA
4)camu
5)Timz0333
6)Ranka
7)Eyestabber
8)-andres-
9)Neeme
10)Char
11)Q_Q
12)KristjanLaas
13)BlackWerewolfGenie
14)Karupoeg
15)Avicii
16)LuuK
17)Fortune
Teema lukku.
Comment

Comment