Libahunt XV - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #76
    Re: Libahunt XV - Registreerimine

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust


    Saatsin LenCile edasi pole veel vastust saanud
    Tsekka kas saad!

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #77
      Re: Libahunt XV - Registreerimine

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Tsekka kas saad!
      Tänud Camu. Saan küll.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #78
        Re: Libahunt XV - Registreerimine

        21 tee 5 hunti, 14 tavalist küla ja ingel ning külatark (esimene peek enne mängu algust, mängija saa valida).

        või 5 hunti, 14 tavalist küla ja 1,5 külatarka (üks on tavaline külatark, kellel peek enne mängu algust ja saab ise valida). teisel külatargal on peek igal teisel ööl. enne mängu algust pole. peale esimest mängupäeva on. peale 2 päeva ei ole. peale kolmandat on jne

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: Libahunt XV - Registreerimine

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          21 tee 5 hunti, 14 tavalist küla ja ingel ning külatark (esimene peek enne mängu algust, mängija saa valida).

          või 5 hunti, 14 tavalist küla ja 1,5 külatarka (üks on tavaline külatark, kellel peek enne mängu algust ja saab ise valida). teisel külatargal on peek igal teisel ööl. enne mängu algust pole. peale esimest mängupäeva on. peale 2 päeva ei ole. peale kolmandat on jne
          Kas inglirollist olen õigesti arusaanud?

          Ingel saadab iga öö alates night1-st ühe nime, keda hundid ei saa tappa. Võib saata ka enda nime aga kahel järjestikulööl ei ole võimalik sama nime saata.

          Aga mis saab kui hundid saadavad, et tappa Q_Q, Ingel saadab, et kaitsta Q_Q.

          Kas hundid jäävad siis pmst öökillist ilma ja mida hommikul kirjutada?
          Öösel ei saanud hundid kedagi tappa, kuna oli ingli poolt kaitstud :P ?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #80
            Re: Libahunt XV - Registreerimine

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Kas inglirollist olen õigesti arusaanud?

            Ingel saadab iga öö alates night1-st ühe nime, keda hundid ei saa tappa. Võib saata ka enda nime aga kahel järjestikulööl ei ole võimalik sama nime saata.

            Aga mis saab kui hundid saadavad, et tappa Q_Q, Ingel saadab, et kaitsta Q_Q.

            Kas hundid jäävad siis pmst öökillist ilma ja mida hommikul kirjutada?
            Öösel ei saanud hundid kedagi tappa, kuna oli ingli poolt kaitstud :P ?
            iga öö ühe nime. ennast saab kaitsta. kaks ööd järjest sama nime ei saa saata. aga näiteks 2 ja neljas öö saab sama nime saata kui kolmandal ööl kaitses kedagi teist

            kui hundid saadavad sama nime, siis jäävad killist ilma

            võid kirjutada jah, et kedagi ei õnnestunud öösel tappa, aga kindlasti ära maini kes see keegi oli

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #81
              Re: Libahunt XV - Registreerimine

              ja külatarga peekidele on vastuseks ainult küla või hunt. isegi kui ingli kohta küsib ütled lihtsalt, et külaga tegemist

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #82
                Re: Libahunt XV - Registreerimine

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                iga öö ühe nime. ennast saab kaitsta. kaks ööd järjest sama nime ei saa saata. aga näiteks 2 ja neljas öö saab sama nime saata kui kolmandal ööl kaitses kedagi teist

                kui hundid saadavad sama nime, siis jäävad killist ilma

                võid kirjutada jah, et kedagi ei õnnestunud öösel tappa, aga kindlasti ära maini kes see keegi oli
                Selge. Sain õigesti aru. Kui 21 saab kokku 18:00neks siis tuleb ingel ka mängu.

                ty

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #83
                  Re: Libahunt XV - Registreerimine

                  Teed kohe täna õhtul teema lahti kah?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #84
                    Re: Libahunt XV - Registreerimine

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Teed kohe täna õhtul teema lahti kah?
                    Teema teen ära jah aga panen lukku. Hommikul enne arsti juurde minekut teen lahti :)

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #85
                      Re: Libahunt XV - Registreerimine

                      V6ta mind maha, n2dalas teises pooles kolimisega ilmselt palju tegemist, ei saaks eriti aktiivne olla. See m2ng tuleb ilmselt veits pikem ka kui tavaliselt...

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #86
                        Re: Libahunt XV - Registreerimine

                        Mingi selline tegelane oli ka ju, kes külana peale surma teemasse ühe posti sai teha.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #87
                          Re: Libahunt XV - Registreerimine

                          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                          V6ta mind maha, n2dalas teises pooles kolimisega ilmselt palju tegemist, ei saaks eriti aktiivne olla. See m2ng tuleb ilmselt veits pikem ka kui tavaliselt...
                          ok eyestabber asemele

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #88
                            Re: Libahunt XV - Registreerimine

                            Jääb sis 17 mängijat. 4 hunti, 12 küla ja külatark.

                            1)Fabulous
                            2)Overbet
                            3)WowAwiAA
                            4)camu
                            5)Timz0333
                            6)Ranka
                            7)Eyestabber
                            8)-andres-
                            9)Neeme
                            10)Char
                            11)Q_Q
                            12)KristjanLaas
                            13)BlackWerewolfGenie
                            14)Karupoeg
                            15)Avicii
                            16)LuuK
                            17)Fortune

                            Teema lukku.

                            Comment

                            Working...