Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #466
    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Aga wtf mina ei ole hunt türaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa küll

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #467
      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Btw, kui BWG on hunt ja mind öösel süüakse (unlikely), siis homme tômmake overbet üles.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #468
        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        BWG

        kui mina oleks hunt, siis day 1 kill oleks kas tolmuahv või sina, sest ma tean, et sinuga läheks lappama ja ma ei suudaks enam teist korda leveldada. Samuti tolmuahvi pean endast inimesena targemaks + ta ka kirjasõnas parem.

        Timz oli minuga sõbralik terve mäng. Miks ma peaksin tema tapma, ütle mulle?

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #469
          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Pange bän vit**u selliste liinide eest külana.

          3 ei ole hääletanud WowAwiAA (17), Looper (1), Avicii (3)

          Peace out

          hundud kas Wow+Karupoeg, Wow+Overbet. või siis üldse Tolmuahv ja Wow võib ka hea kombs olla tegelt.

          Vaadake öökilli kui Looper oli KT siis 100% süükase ära kuna muidu ta homme peekidega saaks mängu ära lahendada isegi kui oleks ainult küla nii, et ei ole vaja vabandusi kuulata siis suht tõenäoline, et Avicii+Looper nagu mu day 1 õhtu riid et nad tulid sama hetk teemasse. Ja hetkel ei peagi hääletama kuna küla teeb kogu töö ära.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #470
            Vote Count 306 to 468

            Hääled seisuga post 306 kuni 468
            Öö saabub 0:05:59 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            3 BlackWerewolfGenie karupoeg (55), overbet (9), tolmuahv (40)
            1 karupoeg BlackWerewolfGenie (25)
            3 ei ole hääletanud WowAwiAA (17), Looper (1), Avicii (3)
            :00 loeb :01 ei loe

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #471
              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              Kus on KT ja tema peeki postid?? Krt mul on vaja kedagi kes aitaks mõista tolmuahvi teemat. Ma olen seda välja toonud ja sellele viidanud nii palju, täna päeva lagus ka.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #472
                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Btw, kui BWG on hunt ja mind öösel süüakse (unlikely), siis homme tômmake overbet üles.
                Miks nii?

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #473
                  Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Btw, kui BWG on hunt ja mind öösel süüakse (unlikely), siis homme tômmake overbet üles.
                  TOLMUAHV

                  SLIPPISID ÄRA? KUIDAS SIND ÖÖSEL SÜÜAKSE KUI LOOPER KT ON

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #474
                    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    sama kehtib muidugi ka sinu kohta kui sa hunt. Ma olen sellega nõus

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #475
                      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Ei koti see unlikely seal sulgudes,

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #476
                        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Minu post 378 ja 379

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #477
                          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          TOLMUAHV

                          SLIPPISID ÄRA? KUIDAS SIND ÖÖSEL SÜÜAKSE KUI LOOPER KT ON
                          sellepärast ta ütleski, et unlikely ju.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #478
                            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            **** tiltis olen aga panin kõik infi maha.

                            Legit külalynch on vähemalt täna put*i hundina sai ikka kauem mängida.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #479
                              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              sellepärast ta ütleski, et unlikely ju.
                              **** mis sa teed siukse posti külana kui tead, et KT on välja tulnud kapist v?

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #480
                                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                                Väga hea, mina ka ei usu.
                                Kurat ma ei ole uisa päisa, ma pidin otsustama ka kelle vahel valida, tra ma boostisin et keegi teine teeks otsuse. Ei lasete lfipi ma flipis, ma pididn mõtlema ka välja kelle peale.

                                Comment

                                Working...