Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #286
    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kas keegi saaks mulle ära seletada, miks wowil kaks häält on? Ma ei ole tema poste kõige suurema hoolega lugenud, äkki üks voteritest saab mulle põhjused tuua.
    Olen endiselt arvamusel, et wow pattern on liiga erinev viimasest mängust, kuigi jah ta postitas eile, siis tuli ütles tsau ja kadus ära.

    Külana ta liin rohkem ative olla ja ikka pushida kedagi, nagu praegu.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #287
      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Ja endiselt mis tolmuahvist arvate?
      Ei jää hääled niimoodi laiali mingite poolikult.
      Tolmuahv imo kõige külam.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #288
        Vote Count 1 to 287

        Hääled seisuga post 1 kuni 287
        Öö saabub 0:02:58 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        2 KristjanLaas tolmuahv (16), overbet (17)
        2 overbet KristjanLaas (58), karupoeg (42)
        2 WowAwiAA Avicii (8), timz0333 (26)
        1 Avicii Looper (10)
        1 Looper BlackWerewolfGenie (53)
        1 tolmuahv WowAwiAA (35)
        :00 loeb :01 ei loe

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #289
          Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Vaata mu esitatud tolmuahvi case. omg 2 min.

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #290
            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            mind häirib see, et looperi hääl minupeal on

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #291
              Vote Count 1 to 290

              Hääled seisuga post 1 kuni 290
              Öö saabub 0:01:58 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              2 KristjanLaas tolmuahv (16), overbet (17)
              2 overbet KristjanLaas (58), karupoeg (42)
              2 WowAwiAA Avicii (9), timz0333 (26)
              1 Avicii Looper (10)
              1 Looper BlackWerewolfGenie (53)
              1 tolmuahv WowAwiAA (36)
              :00 loeb :01 ei loe

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #292
                Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                ta lane vs eelmine mäng on ka teistsugune tunduvalt

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #293
                  Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  looper

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #294
                    Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Olen endiselt arvamusel, et wow pattern on liiga erinev viimasest mängust, kuigi jah ta postitas eile, siis tuli ütles tsau ja kadus ära.

                    Külana ta liin rohkem ative olla ja ikka pushida kedagi, nagu praegu.
                    See ei ole piisav põhjus wowile praegu, seal võib muid irl tegureid olla. Laas oluliselt rohkem wolfi pannud, imo 85%+, et Laas wolf.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #295
                      Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      avicii

                      Ükski hunt ei taha day 1 2 way flippi!

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #296
                        Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Inb4 Karupoeg ütleb "viimane mäng minu poolt"
                        :D:D arvatavasti tõsi ning suure tõenäosusega viimane päev ka nii et good luck.

                        homseks minu nõuanded:

                        Palun jälgige neid, kes on täna vaikselt olnud. looper nt. Samuti BWG, kes on väga osav mängija.

                        KT tulgu kindlasti homme välja, sest siis on suure tõenäosusega mäng tehtud ka. Sama olukord oli ka eelmine mäng kus wow tuli kahe külaga välja day 2.

                        kui tolmuahv peaks lõppu jõudma, siis see kindel ohumärk ja ärge laske leveldada ennast!

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #297
                          Vote Count 1 to 296

                          Hääled seisuga post 1 kuni 296
                          Öö saabub 0:00:56 pärast

                          ---
                          Hääli Lynch Hääletajad
                          2 Avicii timz0333 (27), Looper (10)
                          2 KristjanLaas tolmuahv (16), overbet (18)
                          2 Looper Avicii (11), BlackWerewolfGenie (53)
                          2 overbet KristjanLaas (58), karupoeg (43)
                          1 tolmuahv WowAwiAA (36)
                          :00 loeb :01 ei loe

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #298
                            Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            ei slippind 3 way flip!!!!

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #299
                              Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              külana oleks tal vähemalt üks read ikka, või mõni selgitus, aga pani lihtsalt oma hääle minu peale kuna polnud postitanud ja nüüd ongi kõik, tundub hundine natuke

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #300
                                Vote Count 1 to 299

                                Hääled seisuga post 1 kuni 299
                                Öö saabub 0:00:23 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                2 Avicii timz0333 (28), Looper (10)
                                2 KristjanLaas tolmuahv (16), overbet (18)
                                2 Looper Avicii (12), BlackWerewolfGenie (53)
                                2 overbet KristjanLaas (58), karupoeg (43)
                                1 tolmuahv WowAwiAA (36)
                                :00 loeb :01 ei loe

                                Comment

                                Working...