Re: Libahunt XIII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Olen endiselt arvamusel, et wow pattern on liiga erinev viimasest mängust, kuigi jah ta postitas eile, siis tuli ütles tsau ja kadus ära.
Külana ta liin rohkem ative olla ja ikka pushida kedagi, nagu praegu.
Algselt postitas overbet
Vaata postitust
Külana ta liin rohkem ative olla ja ikka pushida kedagi, nagu praegu.
Comment