Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #76
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Chips Ahoy on karupoeg?
    Ma pole üldsegi kindel kas see post on level või mitte.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #77
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      Ma pole üldsegi kindel kas see post on level või mitte.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #78
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        Ma ei saa aru mida sa mõtled.

        Ma pole karupoja vastu slippinud.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #79
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          Ma ei saa aru mida sa mõtled.

          Ma pole karupoja vastu slippinud.
          Thin huumor WW14 day 1 kohta.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #80
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Thin huumor WW14 day 1 kohta.
            Jah, ma arvasin seda.

            Seal polnud mul slip vaid karupoeg arvas, et tolmuahv on mind peekinud hunt ja tegi talle katet.

            Pärast, kui tolmuahv unclaimis siis tegi seda ka karupoeg.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #81
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              Ww14 mina ei taganenud kordagi sellest, et q_q on hunt.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #82
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Ww14 mina ei taganenud kordagi sellest, et q_q on hunt.
                Ma olin suht outed seal jah, õnneks karupoeg ja tolmuahv leveldasid ära ennast. ^_^

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  mis tähendab slippima

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #84
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    mis tähendab slippima
                    Kui sa kirjutad midagi mis outib su hundina.

                    Nagu su KT claim, kus kirjutasid, et tahtsid mind peekida aga surin enne -- see polnud võimalik ja karupoeg märkas seda.

                    Ehk slippisid seal.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #85
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Lihtsamalt siis: valetad ja jääd vahele.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #86
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        Q_Q Ranka leveldas su ära :S

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #87
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          WoWiga koos võitsime just turbo 2+2s. Mõlemad olime hundid :)

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #88
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            WoWiga koos võitsime just turbo 2+2s. Mõlemad olime hundid :)
                            Tubli. Pane WW17 kirja ennast nüüd.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #89
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Lihtsamalt siis: valetad ja jääd vahele.
                              Kui kõndides jalg või jalad alt ära libisevad siis vanad tõstamaalased kutsuvad toda ka slippimiseks.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #90
                                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                                Kas keegi 2+2s turbot ei taha proovida? Loodetavasti hakkab pihta järgmise poole tunni jooksul hiljemalt. Peaks kestma kuskil tund kuni tund poolteist max.

                                Comment

                                Working...