Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
ok pmst on nii, et kui wow on hunt, siis on ka avicii suht 90%.
seega. kui täna poome üles bwg, siis kui ta pole hunt, siis wow polnud KT ja on hunt. poome tema üles ja avicii järgi.
ok pmst on nii, et kui wow on hunt, siis on ka avicii suht 90%.
seega. kui täna poome üles bwg, siis kui ta pole hunt, siis wow polnud KT ja on hunt. poome tema üles ja avicii järgi.
Comment