Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Jmskns kelle peale minekuks ma eelmine mäng põhjuse kohe leida suutsin, tema peal oli juba 2 häält või enam. SO, kuna ma päris passiivselt kunagi mängu ei ole tulnud, pidin mingisuguse rünnaku tegema, aga järgmise hääle peale lükkamine oleks kahtlane olnud, arvasin. Ja kuna üle-eelmise mängu day1 sai võetud sinu sama readi põhjal keegi välja, arvasin, et annad mulle rohkem credit mängu lugemise jms eest ja aravanud, et selle pealt mind rünnata võid.
Jmskns kelle peale minekuks ma eelmine mäng põhjuse kohe leida suutsin, tema peal oli juba 2 häält või enam. SO, kuna ma päris passiivselt kunagi mängu ei ole tulnud, pidin mingisuguse rünnaku tegema, aga järgmise hääle peale lükkamine oleks kahtlane olnud, arvasin. Ja kuna üle-eelmise mängu day1 sai võetud sinu sama readi põhjal keegi välja, arvasin, et annad mulle rohkem credit mängu lugemise jms eest ja aravanud, et selle pealt mind rünnata võid.
Comment