Endgames postitan rohkem, tuleb võimalus anda, et näha. Muidu mulle ei meeldi su puutumatuse list, tahaks avicii eemaldada sealt ja äkki tänasest mängust.
Visa, kui sa täna valdavalt eemal, siis püüa alati postitada kui kohal, trust me. Anyway mylolo, pc räägib muud aga ega sa juhuslikult kellegi varikonto pole?
Endgames postitan rohkem, tuleb võimalus anda, et näha. Muidu mulle ei meeldi su puutumatuse list, tahaks avicii eemaldada sealt ja äkki tänasest mängust.
ISe oled sa teha, eelmine mäng kui ma seda tegin, tegin etteplaanitult, kui Taavi läks üleelmine mäng sama asja pärast siis ei arvanud, et sa peaksid arvama, et ma nii tähelepanematult mängin.
ISe oled sa teha, eelmine mäng kui ma seda tegin, tegin etteplaanitult, kui Taavi läks üleelmine mäng sama asja pärast siis ei arvanud, et sa peaksid arvama, et ma nii tähelepanematult mängin.
Comment