Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #331
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    avicii oli päris külane alguses imo, aga meil on mingit #2 varianti vaja küll

    Comment

    • punapea
      Julm Donk
      • Oct 2012
      • 69

      #332
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      mis saaks siis kui kõik ütleiskdi et "panen kuhugi hääle ära, eks siis näis" ja siis vastaksid, et "niisama ei ole mõtet seletada, jääksingi suvaliselt lahmima".

      et teised peavad sulle tootma sisendit, et sa saaksid oma arvamust tulle siia avaldama?

      gtfo punapea
      vana post aga seletan: pakkusingi esimese nime lambist et saaksin millestki kinni võtta mitte et teised peaks "sisendit tootma" (minu mõistes kedagi süüdistama et arutelu pihta hakkaks)
      ütlesin ka, et päev veel ees seega saan häält muuta (mida nüüd teengi ilmselt, loeks ja analüüsiks natuke aega sest vahepeal on hunnik infot juurde tulnud)

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #333
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        See oli rohkem naljaga see list. Aga okei.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #334
          Vote Count 1 to 333

          Hääled seisuga post 1 kuni 333
          Öö saabub 00:30:27 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          3 backdoorsex timz0333 (31), lenC (20), q_q (116)
          2 Jmskns69 IamAllin (7), WowAwiAA (17)
          2 Pythagoras eluvend (20), Avicii (5)
          2 punanekolmratas karupoeg (29), backdoorsex (19)
          1 timz0333 punanekolmratas (10)
          1 WowAwiAA Pythagoras (30)
          1 Avicii punapea (7)
          1 Viga Jmskns69 (12)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #335
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Q_Q ma ütlesin ju. Ma ei ole saanud süveneda teemasse. Suhteliselt kiire päev, eriti kui pool päeva oled maha maganud.

            Kahjuks ei suuda day1 veel ühtegi kahtlast posti, isikut välja tuua. Kõik on most likely maybe küla maybe hundid :D :D.

            Seega on võimalik saada infot läbi minu rongi homseks.
            kuidas siis sul kõigi mängijate kohta oli lean olemas?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #336
              Vote Count 1 to 335

              Hääled seisuga post 1 kuni 335
              Öö saabub 00:29:52 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              4 backdoorsex Jmskns69 (12), timz0333 (31), lenC (20), q_q (117)
              2 Jmskns69 IamAllin (7), WowAwiAA (17)
              2 Pythagoras eluvend (20), Avicii (5)
              2 punanekolmratas karupoeg (29), backdoorsex (19)
              1 timz0333 punanekolmratas (10)
              1 WowAwiAA Pythagoras (30)
              1 Avicii punapea (7)
              :00 loeb :01 ei loe

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #337
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                kuidas siis sul kõigi mängijate kohta oli lean olemas?
                omfg :(

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #338
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  backdoorsex

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #339
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    kui küla oled bds, siis mida sa korraldad? tõmbad lihtsalt mängule vee peale?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #340
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      eelmine mäng tegi bds muidu samamoodi külana

                      ta literally valetas mulle mitu korda ja self votes

                      ma arvasin obv need slipid aga vend oli lihtsalt veits..

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #341
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Q_Q lihtsalt edaspidi teadmiseks, et sellest kui kaua kellegil võtab vastamine aega või miks ta online ja ei vasta. Ei saa võtta mingit kindlat readi. Kõigil ei ole kahjuks aega istuda 24/7 libahundi mängus ja lahendada seda.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #342
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                          kui küla oled bds, siis mida sa korraldad? tõmbad lihtsalt mängule vee peale?
                          Viimast korda. Pole saanud aega teemat lugeda, megabusy tervepäev. Kui juba rong mu peal, siis mis vahet sel enam?

                          Ega te suurt ei kaota ju anyways xd

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #343
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Viimast korda. Pole saanud aega teemat lugeda, megabusy tervepäev. Kui juba rong mu peal, siis mis vahet sel enam?

                            Ega te suurt ei kaota ju anyways xd
                            homme saaksid aktiivsem olla?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #344
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              ma jätaks bds ellu praegu

                              suht 1:1le mis ta eelmine mäng korraldas

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #345
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                avicii

                                Comment

                                Working...