Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #166
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    wow pyth ja timz koos hundid prolly

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #167
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      wow pyth ja timz koos hundid prolly
      game solved

      vapsik lükka uus rand

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #168
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        No ma proovin:


        wow ei ole noob eks, seega kui ta on hunt siis ta ei teeks sellist hooletusviga, külana aga ei kontrollinud korralikult listi vms ja ajaskki segi

        Ei ole vaja kohe esimesel päeval level kolme välja mõelda.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #169
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Okei, ma õhtuni eemal. Kuigi iga mäng ööhakk tund aega lähemale liigutatakse, püüan spets varem tagasi saada.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #170
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            wow pyth ja timz koos hundid prolly
            +1 imo

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #171
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              No ma proovin:


              wow ei ole noob eks, seega kui ta on hunt siis ta ei teeks sellist hooletusviga, külana aga ei kontrollinud korralikult listi vms ja ajaskki segi

              Ei ole vaja kohe esimesel päeval level kolme välja mõelda.
              miks hunt peaks day1 korralikult listi kontrollima?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #172
                Vote Count 1 to 171

                Hääled seisuga post 1 kuni 171
                Öö saabub 04:01:31 pärast

                ---
                Hääli Lynch Hääletajad
                3 Pythagoras Jmskns69 (7), eluvend (15), Avicii (4)
                2 WowAwiAA karupoeg (23), q_q (54)
                2 Jmskns69 WowAwiAA (16), lenC (4)
                1 punanekolmratas backdoorsex (4)
                1 punapea Pythagoras (15)
                1 Avicii punapea (5)
                3 ei ole hääletanud timz0333 (14), punanekolmratas (3), IamAllin (2)

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #173
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  No Pythagoras, käid ja vaatad ja loed siin suht tihti. Ehk räägiksid kaasa palun?
                  Kui pole hunt, siis oleks aeg seda tõestama hakata.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #174
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    millega sa tõestanud oled, et pole hunt? peale oma kinnituse, et jah olen küla, ei oska nagu muud väga midagi öelda
                    esimene mäng hundiga aktiivselt hüppama hakata oleks päris halb käitumine olnud

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #175
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      wow, kes su järgmine hunt on peale jsmksd?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #176
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        hmm ma ei taha pythagoras täna lynchida

                        Comment

                        • Jmskns69
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2012
                          • 477

                          #177
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                          Mitte, et ma teaks jmskns rolli see mäng või üldse sel teemal rääkida soovin... Aga jmskns oli esialgu ju täielik "autoriteedi" järgi hääletaja. Viimased mängud olen tema pihta tuld pritsind, et ta oma peaga mõtleks ja ise rohkem süveneks. Nähtavasti on see ka mõjunud (good job, jmskns!). Et siis see "tavaliselt" pole ju alati nii olnud.
                          Tänud toetava sõna eest !

                          Olen ka enda arust natuke arenenud selles mängus !

                          Aga kui lahmivad autoriteedid eelmise mängu pärast tigedad on raske ennast kaitsta.

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #178
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            millega sa tõestanud oled, et pole hunt? peale oma kinnituse, et jah olen küla, ei oska nagu muud väga midagi öelda
                            esimene mäng hundiga aktiivselt hüppama hakata oleks päris halb käitumine olnud
                            Sellega, et ei piilu vaikselt teemat vaid jauran kaasa. Ja kui vastan, siis insta, mitte ei mõtle 20 min vastust :)

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #179
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              eluvend postitab ka nüüd paremini

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #180
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                punanekolmratas

                                Comment

                                Working...