Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #226
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ot aga

    epic vid:D

    Comment

    • punanekolmratas
      Guest
      • Apr 2013
      • 39

      #227
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      et sa jälle külaelanik?
      just nii

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #228
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Kui pkr on see, kelleks ma teda alguses soulreadisin, siis ma ei taha, et ta tänane lynch oleks. Kui ta pole see, siis mul suht poogen, aga ainuke põhjus teda hääletada on imo ainult see alguses kahtlaselt ära kadumine.

        pkr - lähen täna tallinnas välja, kus sa mul minna soovitad?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #229
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
          hahahah. Täiesti kõveras. Võtaks nii toreda video eest su pealt hääle ära aga ei viitsi :(.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #230
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Kui pkr on see, kelleks ma teda alguses soulreadisin, siis ma ei taha, et ta tänane lynch oleks. Kui ta pole see, siis mul suht poogen, aga ainuke põhjus teda hääletada on imo ainult see alguses kahtlaselt ära kadumine.

            pkr - lähen täna tallinnas välja, kus sa mul minna soovitad?
            sa soulreadisid, et ta mängib esimest korda. praegu ta kirjutas, et varasemalt mänginud. üritas leveldada ja ennast su eest kaitsta või on su soulread vale.

            Comment

            • punanekolmratas
              Guest
              • Apr 2013
              • 39

              #231
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              Kui pkr on see, kelleks ma teda alguses soulreadisin, siis ma ei taha, et ta tänane lynch oleks. Kui ta pole see, siis mul suht poogen, aga ainuke põhjus teda hääletada on imo ainult see alguses kahtlaselt ära kadumine.

              pkr - lähen täna tallinnas välja, kus sa mul minna soovitad?
              andestust et vahepeal koolis käisin

              mine kinno

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #232
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                Kui pkr on see, kelleks ma teda alguses soulreadisin, siis ma ei taha, et ta tänane lynch oleks. Kui ta pole see, siis mul suht poogen, aga ainuke põhjus teda hääletada on imo ainult see alguses kahtlaselt ära kadumine.

                pkr - lähen täna tallinnas välja, kus sa mul minna soovitad?
                ei tundu küll praegu nagu keegi keda hoida tasuks/oleks vaja

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #233
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  ma arvan, et mingi vend tuli lihtsalt iba ajama, aga ei taha oma nime alt seda teha.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #234
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    sa soulreadisid, et ta mängib esimest korda. praegu ta kirjutas, et varasemalt mänginud. üritas leveldada ja ennast su eest kaitsta või on su soulread vale.
                    Mu mõte on suht loogiline ikka, kui ta nüüd ära ei kao, siis ma peaks kiiresti selgusele jõudma. Ega mulle ei meeldi seda infot endale hoida, aga pakun, et sellel võis olla mingi põhjus, miks ta gimmicku alt mängib, vaatame.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #235
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ma arvan, et mingi vend tuli lihtsalt iba ajama, aga ei taha oma nime alt seda teha.
                      hakkab tunduma küll

                      postid seni alla arvestuse

                      0 content

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #236
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Pkr tule kapist välja ja ütle mis su õige kasutaja on

                        camu?

                        Comment

                        • punanekolmratas
                          Guest
                          • Apr 2013
                          • 39

                          #237
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          mängu lõpus nagu lubasin

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #238
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
                            andestust et vahepeal koolis käisin

                            mine kinno
                            freaky, mind just kutsuti kinno, aga ma ei taha päeva lõppu siin maha magada, nii et lähen peale EOD-d kuskile õlpale

                            aga anyways mu algne mõte oli vist retarded, nii et sinu peal hääled on ok, i guess

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #239
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              ma arvasin, et see on sama tüüp, kes meile votecounteri tegi fwiw

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #240
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                ma arvasin, et see on sama tüüp, kes meile votecounteri tegi fwiw
                                a yea 3 esimest posti makes sense

                                regiteerimisteemas though mitte eriti

                                ja praegused kindlasti mitte

                                Comment

                                Working...