Libahunt 10 Registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Libahunt 10 Registreerimise teema

    Ma olen mängujuht.

    Päev algab 7-10 (kuidas üle ärkan). Kui sobib, siis päev võiks lõppeda 20.00. Ei tohiks segada jalgpalli vaatamist ja muud väljas käimist.

    Võiks juba neljapäev peale hakata. 13 või 17 mängijat.

    Andke siin samas teada, kui mängida soovite.
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2
    Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

    in

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #3
      Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

      prooviks ka asja ära

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #4
        Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

        Prooviks, vaataks ka millega tegu

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #5
          Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

          mängin ka

          Comment

          • punapea
            Julm Donk
            • Oct 2012
            • 69

            #6
            Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

            liitun ka

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #7
              Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

              Loodan, et saan uuesti rumal külamees olla. Röömuga osalen !

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                osalen, aga ei garanteeri 100% effortit

                1. karupoeg
                2. Pythagoras
                3. WowAwiAA
                4. eluvend
                5. punapea
                6. Jmskns69
                7. lenC

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                  No proovime: Backdoorsex

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #10
                    Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                    meh

                    Comment

                    • punanekolmratas
                      Guest
                      • Apr 2013
                      • 39

                      #11
                      Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                      in

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                        Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
                        in
                        kes sa oled ja miks me peaks uskuma, et sa mängu meil ära ei riku?

                        Comment

                        • punanekolmratas
                          Guest
                          • Apr 2013
                          • 39

                          #13
                          Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          kes sa oled ja miks me peaks uskuma, et sa mängu meil ära ei riku?
                          Mängin gimmicku alt, luban mujal mitte postitada, palun mängivad moded ärge IP-checkige, outin ennast peale mängu.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                            punanekolmratas, saada mulle kiri enda päriskonto alt, et kinnitada kes sa oled.

                            teistele ma sead infot ei edasta

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                              Mängin ka.

                              Comment

                              Working...