Ma olen mängujuht.
Päev algab 7-10 (kuidas üle ärkan). Kui sobib, siis päev võiks lõppeda 20.00. Ei tohiks segada jalgpalli vaatamist ja muud väljas käimist.
Võiks juba neljapäev peale hakata. 13 või 17 mängijat.
Andke siin samas teada, kui mängida soovite.
Päev algab 7-10 (kuidas üle ärkan). Kui sobib, siis päev võiks lõppeda 20.00. Ei tohiks segada jalgpalli vaatamist ja muud väljas käimist.
Võiks juba neljapäev peale hakata. 13 või 17 mängijat.
Andke siin samas teada, kui mängida soovite.
Comment