Libahunt 10 Registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #31
    Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

    Gimmick ehk siis mis asi?

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #32
      Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Gimmick ehk siis mis asi?
      Võltsaccount varjamaks oma tõelist mina !

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

        No kui oskab ennast hästi ümberkehastada, siis lasku käia. Kui varasemalt mänginud, siis peaks suht kiirelt välja tulema kellega tegu. i think?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #34
          Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

          1. punanekolmratas
          2. Pythagoras
          3. WowAwiAA
          4. eluvend
          5. punapea
          6. Jmskns69
          7. lenC
          8. backdoorsex
          9. Avicii
          10. timzo333

          3 venda veel kiirelt, siis saab homme hommikul pihta hakata. Ärge pipardage nüüd.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #35
            Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

            Paistab, et huvi ei ole.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

              ma arvan, et q_q tahab kindlasti, aga ta pidi täna kuskil ära olema. et sa võid tema kindlasti kirja panna. Kui ta ei tule, siis ma tulen asendusmängijana tema asemel.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #37
                Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                kui jääb puudu võin mängida.
                Last edited by IamAllin; 11.04.13, 10:45. Põhjus: koma

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #38
                  Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                  Davai nüüd! 1 veel ja mängime!

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #39
                    Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                    1. punanekolmratas
                    2. Pythagoras
                    3. WowAwiAA
                    4. eluvend
                    5. punapea
                    6. Jmskns69
                    7. lenC
                    8. backdoorsex
                    9. Avicii
                    10. timzo333
                    11. IamAllin
                    12. karupoeg
                    13. q_q

                    rand it faggot

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #40
                      Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                      Kohe tegelen. Kui kellelgi mingi ootamatu asi peaks vahele tulema, siis andke mulle teada. Uued mängijad. Ärge mitte mingil juhul postke muutke või kustutage. Kui mingi viga jäi sisse, siis nii jääb.

                      Kõik. See on minu ehk mängujuhi asi, keda ma mängust eemaldan (modkillin) ja teemast ma mingit arutelu sellel teemal näha ei taha. Saatke mulle kiri kui on mingi probleem. Samuti kui keegi teine rikub reegleid, siis tuleb sellest mind teavitada!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #41
                        Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                        TÄHELEPANU

                        Mäng juba käib ning on vaja asendusmängijat ühele mängijale. Saada kiri või anna siin teemas teada, kui oled nõus mängima.

                        Surnud mängijad uuesti mängu sisse ei saa ning kui oled juba mängus sees, siis ära siia teemasse postita!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #42
                          Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                          Kas keegi ei soovi siis mängida?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #43
                            Re: Libahunt 10 Registreerimise teema

                            Endiselt oleks vaja vabatahtliku.

                            Comment

                            Working...