ma arvan, et q_q tahab kindlasti, aga ta pidi täna kuskil ära olema. et sa võid tema kindlasti kirja panna. Kui ta ei tule, siis ma tulen asendusmängijana tema asemel.
Kohe tegelen. Kui kellelgi mingi ootamatu asi peaks vahele tulema, siis andke mulle teada. Uued mängijad. Ärge mitte mingil juhul postke muutke või kustutage. Kui mingi viga jäi sisse, siis nii jääb.
Kõik. See on minu ehk mängujuhi asi, keda ma mängust eemaldan (modkillin) ja teemast ma mingit arutelu sellel teemal näha ei taha. Saatke mulle kiri kui on mingi probleem. Samuti kui keegi teine rikub reegleid, siis tuleb sellest mind teavitada!
Comment