Libahunt raha peale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #16
    Re: Libahunt raha peale

    mingit moodi võib see võimalik olla aga peab mõtlema

    nii kindlasti mitte et ainult ellu jäänud mängijad võidavad imo

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #17
      Re: Libahunt raha peale

      need, kes reeglid täitnud lihtsalt.

      ehk siis raha on reeglite täitmise peale. mis läheb küll vastuollu ranka plaaniga.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: Libahunt raha peale

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        idee nr 2 oli parem.

        et raha ei maksta mitte võitjale vaid raha makstakse tagasi mängijale kui on reeglid täitnud. Reeglid peab lihtsalt üle vaatama ja täpselt kooskõlastama.

        Kui keegi saab banned, siis läheb raha ühisesse patta või ma ei tea. kokkutuleku alko jaoks, mis iganes
        ei näe pointi sellel

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #19
          Re: Libahunt raha peale

          aga viimane mäng oli niigi raske mängijaid kokku saada ning ma arvan, et kui mingite rahade vahetamiseks läheb, siis on wolfgame matused

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: Libahunt raha peale

            Tiim on tiim, kõik peaks ikka medali ja preemia saama ja see punkt, et reeglites oleks rangelt kirjas kuidas buy ini läheb poti ja mis tingimustel mängija potis ei osale, olgu siis kokkumäng või null aktiivsus

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #21
              Re: Libahunt raha peale

              Sellest tuleb tüli rohkem, kui see on raha väärt. Peale kauba on raskusi mängijaid kokku saada + veel oleks vaja leida mängujuht, kes asja tunneks. Hetkel tihti "ah pohh teeme seekord nii" suhtumine.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Libahunt raha peale

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Sellest tuleb tüli rohkem, kui see on raha väärt. Peale kauba on raskusi mängijaid kokku saada + veel oleks vaja leida mängujuht, kes asja tunneks. Hetkel tihti "ah pohh teeme seekord nii" suhtumine.
                Sa libahunti nõksa rohkem mänginud kui teised. Kas siis keegi ei ole korra rahapeale mänginud?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #23
                  Re: Libahunt raha peale

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Sa libahunti nõksa rohkem mänginud kui teised. Kas siis keegi ei ole korra rahapeale mänginud?
                  2+2s mitte, minu teada teistes kohtades ka ei mängita. Ilma rahatagi on igasugu pettureid olnud.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: Libahunt raha peale

                    üks mõte

                    sarnane mäng nagu lenc tegi

                    neutraalne serial killer ja hundid mängivad oma vahel raha peale, et kes võidab

                    külaelanikud raha ei maksa

                    (maksmine toimub peale rollide saamist obv)

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: Libahunt raha peale

                      nah see sucks, hundid saaksid nii vähe raha

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #26
                        Re: Libahunt raha peale

                        Ega suhteliselt raske oleks seda täpselt välja mõelda - süsteemis, et varem välja langenud külamees saab ala 70% tagasi küla võidu puhul ülejäänud raha jääb fondi ja jagatakse järelejäänud vendade vahel ära. Mingi taolises süsteemis saaks kuidagi vast välja mõelda. €10-€20 mäng võiks toksida küll.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Libahunt raha peale

                          Üks variant oleks teha nii.

                          Võitja meeskonna kõik liikmed saavad BI tagasi ning ülejäänud raha jagatakse võitja meeskonna mängijate vahel, kes jäid alles.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #28
                            Re: Libahunt raha peale

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Üks variant oleks teha nii.

                            Võitja meeskonna kõik liikmed saavad BI tagasi ning ülejäänud raha jagatakse võitja meeskonna mängijate vahel, kes jäid alles.
                            i approve this message :)

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #29
                              Re: Libahunt raha peale

                              Kui mäng on balanced, et eeldatav lõpptulemus on 50/50. Siis on ebamõistlik, et võidetav summa on meeskondadel erinev.

                              Küla mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +3€
                              Hundi mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +30€

                              Obv imbalance ju.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Libahunt raha peale

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Kui mäng on balanced, et eeldatav lõpptulemus on 50/50. Siis on ebamõistlik, et võidetav summa on meeskondadel erinev.

                                Küla mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +3€
                                Hundi mängija --- 50% win chance. Kaotuse korral -10€, võidu korral +30€

                                Obv imbalance ju.
                                Kui mängid miljon mängu, siis oled sa sama tihti küla kui hunt. Seega EV jookseb nulli.

                                Comment

                                Working...