Näide: 13 inimest ja kõik tasuvad sisseostu (näiteks €10).
Prizepool on €130. Võitja võiskonna allesjäänud liikmete vahel jagatakse raha. Näiteks jäi 2 hunti alles saab igaüks €65. Jäi 4 külaelanikku saab €33.25.
Mängija, kes ei tee päevajooksul ühtegi posti eemaldatakse mängust ja loetakse surnuks mängijaks. Asendajat ei otsita.
Kokkumängu takistamiseks saavad osaleda natuke vanemad kasutajad, kes on end foorumis tõestanud. Kokkumängu tuvastamisel mängija ees ja perenimi jms. lisatakse scammerite listi. See klausel tuleb ka enne raha saatmist ja osalemise kinnitust.
Iga mängija, kes saab osa kätte peab hostile saatma koheselt ühe nime, keda ta välja hääletaks. Host teeb hääled selgeks esimesel päeval teemat avades - et tõsta koheselt inimeste aktiivsust. Hääled on ka näha, et kes kellele pani.
Kui väidate, et skill-game, siis need peaksid nägema siin +EV-d, sest raket ei ole (v.a. ülekande teenustasu, mis te mulle saadate. Mul ei ole ülekande tasu ja saadan alati õige summa).
Mis arvate? Kas oleks mõtet?
Ma näeks, et siis inimesed rohkem postitaks ja mõtleks. BI ei pea olema €10.
Prizepool on €130. Võitja võiskonna allesjäänud liikmete vahel jagatakse raha. Näiteks jäi 2 hunti alles saab igaüks €65. Jäi 4 külaelanikku saab €33.25.
Mängija, kes ei tee päevajooksul ühtegi posti eemaldatakse mängust ja loetakse surnuks mängijaks. Asendajat ei otsita.
Kokkumängu takistamiseks saavad osaleda natuke vanemad kasutajad, kes on end foorumis tõestanud. Kokkumängu tuvastamisel mängija ees ja perenimi jms. lisatakse scammerite listi. See klausel tuleb ka enne raha saatmist ja osalemise kinnitust.
Iga mängija, kes saab osa kätte peab hostile saatma koheselt ühe nime, keda ta välja hääletaks. Host teeb hääled selgeks esimesel päeval teemat avades - et tõsta koheselt inimeste aktiivsust. Hääled on ka näha, et kes kellele pani.
Kui väidate, et skill-game, siis need peaksid nägema siin +EV-d, sest raket ei ole (v.a. ülekande teenustasu, mis te mulle saadate. Mul ei ole ülekande tasu ja saadan alati õige summa).
Mis arvate? Kas oleks mõtet?
Ma näeks, et siis inimesed rohkem postitaks ja mõtleks. BI ei pea olema €10.
Comment