Libahunt raha peale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Libahunt raha peale

    Näide: 13 inimest ja kõik tasuvad sisseostu (näiteks €10).

    Prizepool on €130. Võitja võiskonna allesjäänud liikmete vahel jagatakse raha. Näiteks jäi 2 hunti alles saab igaüks €65. Jäi 4 külaelanikku saab €33.25.

    Mängija, kes ei tee päevajooksul ühtegi posti eemaldatakse mängust ja loetakse surnuks mängijaks. Asendajat ei otsita.

    Kokkumängu takistamiseks saavad osaleda natuke vanemad kasutajad, kes on end foorumis tõestanud. Kokkumängu tuvastamisel mängija ees ja perenimi jms. lisatakse scammerite listi. See klausel tuleb ka enne raha saatmist ja osalemise kinnitust.

    Iga mängija, kes saab osa kätte peab hostile saatma koheselt ühe nime, keda ta välja hääletaks. Host teeb hääled selgeks esimesel päeval teemat avades - et tõsta koheselt inimeste aktiivsust. Hääled on ka näha, et kes kellele pani.

    Kui väidate, et skill-game, siis need peaksid nägema siin +EV-d, sest raket ei ole (v.a. ülekande teenustasu, mis te mulle saadate. Mul ei ole ülekande tasu ja saadan alati õige summa).

    Mis arvate? Kas oleks mõtet?

    Ma näeks, et siis inimesed rohkem postitaks ja mõtleks. BI ei pea olema €10.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Libahunt raha peale

    Aa ja kui asjal oleks mõtet ja oleks see popp, siis saaks teha ka priskemaid. Näiteks €50 oma ja oleksid satikad.

    €10 sisseost, €130BI ja kui võimalik siis anda võitjatele €50, ülejäänutele raha. Kui ei ole võimalik saavad kõik raha nagu ta pidi olema.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: Libahunt raha peale

      Ma olen huviline ja võtaksin üsna kindlalt osa.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Libahunt raha peale

        ma oleks ka in, aga mitte 50se buy iniga. kuskil 5-10 oleks vast sobivam

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Libahunt raha peale

          Aa ja tegelt üks aga tekkis.

          Näiteks selge on see, et q_q või karupoeg ei jõua lõpumängu ning neid söövad hundiud ära ennem, ehk neile muutub üritus -ev-ks.

          Siis ainus võimalus raha jagada on: võitja võiskonna kõik registreerunud (v.a. modkillitud) liikmete vahel jagatakse ära auhinnafond.

          Külaelanik saan €0.8 senti kasumit, hunt €33 (võidu korral). Kui on random ehk skilli ei ole, ei kaota long-runnis keegi. Kui on skill tekib eelis sellel võistkonnal, kummal rohkem skilli. On ka lucki osakaal sees obv.

          Kui asi popp võib olla SNG stiilis. Üks mäng hakkab, hakkab kohe teisele regamine ja algab siis kui osalejad täis.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Libahunt raha peale

            mõelge veel pudelikaelu.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: Libahunt raha peale

              1 võimalus selle vastu oleks teha nii, et mängu jaoks teeme uue kasutaja.

              Kuigi seal on võimalik readida n.ö. postituste sisu ja kirjapildi järgi (nt q_q paneb enamasti erinevad mõtted erinevate postitustega, ranka jällegi kirjutab pikalt jne).

              Aga siis oleks vähemalt võimalus soovi korral muuta oma stiili.


              teine (ma ei tea kui hea) mõte on see, et .... vaevalt keegi meist olulist kaifi sellest 10st eurist saab, vaid pigem on asi glorys. Seega nt 20€ võiks olla n.ö. BI, mis tagastatakse juhul kui oled täitnud kõiki mängu reegleid (nt teatud postituste arv jne).

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Libahunt raha peale

                terrible idea

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Libahunt raha peale

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  terrible idea
                  elaborate?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt raha peale

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    elaborate?
                    ma ei võidaks kunagi raha lol

                    saan alati night killed ja kui ma liiga kaua sees siis obv hunt (kui enne peeked ei saa mis tavaliselt juhtub)

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: Libahunt raha peale

                      no aga see variant, mis ma välja pakkusin?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Libahunt raha peale

                        ok lugesin op-d aint ranka sai ise ka aru sellest

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Libahunt raha peale

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          no aga see variant, mis ma välja pakkusin?
                          see on ikka lame

                          sest nt külatark ei võida kunagi raha kuigi küla mvp

                          ja huntidel strateegiad/ohverdamised jne

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahunt raha peale

                            ja see on nii raske nö teises stiilis kirjutada

                            keegi ei postita nii palju kui mina/selles stiilis niiet mind oleks suht obv readida

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #15
                              Re: Libahunt raha peale

                              idee nr 2 oli parem.

                              et raha ei maksta mitte võitjale vaid raha makstakse tagasi mängijale kui on reeglid täitnud. Reeglid peab lihtsalt üle vaatama ja täpselt kooskõlastama.

                              Kui keegi saab banned, siis läheb raha ühisesse patta või ma ei tea. kokkutuleku alko jaoks, mis iganes

                              Comment

                              Working...