11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #16
    Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

    A Q
    A: J

    Minu kommid: Esiteks pean ma ütlema, et AK on saanud minu suurimate kaotuste andjaks Triobet NL10-s. Võin teha pf ükskõik mida, kallitakse nt kasvõi K9-ga...ning obvious, et hititakse 2 paari, kolmik jne. Masendav.

    Aga sellest käest. Pakun siis neid käsi - AQ, sai A-le pihta ja minek. Ta oleks olnud flopil agressiivsem, kui tal oleks olnud AK, AA.

    AJ: Sama teema eelmisega. Allinnist ei saa muidugi aru sellisel juhul.


    Aga ega ma asjast midagi ei tea, nii et...
    L.

    Comment

    • Sulgpallur
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 80

      #17
      Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

      A K / callis OOP 3bet, hittis A ja donkbettib, lootes et sa foldid või callid kehvema ässaga(nt: AQ)
      7 7 / callis 3beti ja kobistas su vastu, ning donkbets, et saada su ässalt valued

      Comment

      • HouseOfAces
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 69

        #18
        Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

        4 4

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #19
          Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

          Q Q
          A Q

          Comment

          • jep18
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 49

            #20
            Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

            A Q

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #21
              Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

              A A
              7 7
              A 7

              Isegi kui oli sitt mängija siis ka sittadel mängijatel joppab vahepeal. Muidugi võib ka hunnik huvitavaid ässaid seal olla aga no viimast all-inni ta ei calli millegi muuga või ka Ak aga noh üle kolme pakkuda ei saanii et jääb nii.

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #22
                Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                Mingi (enda arvates) hea käsi peaks tal olema, aga ilma readideta ei oska midagi täpsemat öelda. Ma ei tea keskmist NL200 mängijat, aga selline betsizing on draw olnud minu kogemustest tihti. Praegu see vist võimalik pole, ainuke tõmbe moodi käsi on 5-6, seda ta käte hulka ei pane. Järelikult üritab lüpsta herot. Annan sulle 50:50 see pot võita, ei ole nii lahke kui teised. :P

                7 7
                A Q

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #23
                  Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                  A Q

                  Mis siin ikka enam lisada, donk mäng teiselt poolt sellise variandi puhul:) seti puhul ta ilmselt oleks flopis checkinud (va muidugi juhul, kui ta cbetib igal juhul nagu eelmine käsi oli).

                  Comment

                  • amagan
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 135

                    #24
                    Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                    A J
                    A 7

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #25
                      Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                      A Q panen sellepärast, et seda on siiamaani kõige rohkem pakutud.

                      Q Q panen sellepärast, et see on tõenäoline käsi, millega niimoodi mängida selles positsioonis.

                      10 10 Panen sellepärast, et oli laupäevaõhtu ja joogise peaga tundub see täiesti nut käsi vähemalt mulle.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                        uusi vastuseid rohkem ei atsepteeri. Kohe uus käsi, tulemused, edetabel. Nagu ikka.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                          Turn: ($147) 2 (2 players)
                          UTG+1 bets $52, Hero raises to $132 (All-In), UTG+1 calls $60.70 (All-In)

                          River: ($372.40) 2 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $372.40 | Rake: $3

                          Results in white below:
                          UTG+1 had A, J (two pair, Aces and twos).
                          Hero had A, K (two pair, Aces and twos).
                          Outcome: Hero won $369.40

                          Davy: 5 (3+2) Kokku: 48 (43+5)
                          Tuul: 9 (7+2) Kokku: 35 (26+9) <--- oli viga, fixed.
                          HotGutShot: 2 (0+2) Kokku: 16 (14+2)
                          LeboVend: 24 (24+0) Kokku: 24 (0+24)
                          Jrgn Hell: 2 (0+2) Kokku: 2 (0+2)
                          Yokker: 2 (0+2) Kokku: 2 (0+2)
                          grigory: 14 (12+2) Kokku: 45 (31+14)
                          ropka: 0 <-- Oli kahe lauseline põhjendus aga strateegiaga see kokku ei lähe :)
                          Fortune: 2 (0+2) Kokku: 47 (45+2)
                          HotCocaCola: 0 <-- natuke väheks jäi selgitustest.
                          Lutcky: 9 (7+2) Kokku: 52 (43+9)
                          Sulgpallur: 2 (0+2) Kokku: 30 (28+2)
                          kivisaba: 2 (0+2) Kokku: 2 (0+2)
                          uniqueest: 2 (0+2) Kokku: 16 (0+2)
                          kilu6: 2 (0+2) Kokku: 50 (48+2)
                          amagan: 7 (7+0) Kokku: 76 (69+7)

                          Algselt postitas Uniquest
                          Ma ei tea keskmist NL200 mängijat, aga selline betsizing on draw olnud minu kogemustest tihti.
                          Keskmine mängija (s.h. ka 200NL mängija) on kaotav mängija.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #28
                            Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                            Mis ümmargune null
                            ranka reade sa mängija kohta ju ei andnud ja need mis mina kirjutasin olid ju ainuvõimalikud readid.
                            Seda küll miite vastase kohta vaid sinu kohta ranka.
                            Aga pokkerilauas pidigi ju kõike tähele panema.
                            Ok see selleks :)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #29
                              Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                              Bwahaha, ma ilmselgelt imen käereadimises, olen igakord pakkunud ainult ühe käe
                              ja läinud joppamise peale. Tuli ära seekord:D

                              Comment

                              Working...