Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59
A
Q
A:
J 
Minu kommid: Esiteks pean ma ütlema, et AK on saanud minu suurimate kaotuste andjaks Triobet NL10-s. Võin teha pf ükskõik mida, kallitakse nt kasvõi K9-ga...ning obvious, et hititakse 2 paari, kolmik jne. Masendav.
Aga sellest käest. Pakun siis neid käsi - AQ, sai A-le pihta ja minek. Ta oleks olnud flopil agressiivsem, kui tal oleks olnud AK, AA.
AJ: Sama teema eelmisega. Allinnist ei saa muidugi aru sellisel juhul.
Aga ega ma asjast midagi ei tea, nii et...
L.
A
Q
A:
J 
Minu kommid: Esiteks pean ma ütlema, et AK on saanud minu suurimate kaotuste andjaks Triobet NL10-s. Võin teha pf ükskõik mida, kallitakse nt kasvõi K9-ga...ning obvious, et hititakse 2 paari, kolmik jne. Masendav.
Aga sellest käest. Pakun siis neid käsi - AQ, sai A-le pihta ja minek. Ta oleks olnud flopil agressiivsem, kui tal oleks olnud AK, AA.
AJ: Sama teema eelmisega. Allinnist ei saa muidugi aru sellisel juhul.
Aga ega ma asjast midagi ei tea, nii et...
L.
/ callis 3beti ja kobistas su vastu, ning donkbets, et saada su ässalt valued
, J
, K
:)
Comment