Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Lol mõistus otsas. Aga eluvend on ikkagi minu silmis kõige rohkem küla, suurt muud öelda ei oska.
Avicii-d oleks tarvis confirmima mis Luuk case puhul saab.
Lol mõistus otsas. Aga eluvend on ikkagi minu silmis kõige rohkem küla, suurt muud öelda ei oska.
Avicii-d oleks tarvis confirmima mis Luuk case puhul saab.
Comment