***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #466
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Lol mõistus otsas. Aga eluvend on ikkagi minu silmis kõige rohkem küla, suurt muud öelda ei oska.
    Avicii-d oleks tarvis confirmima mis Luuk case puhul saab.

    Comment

    • Synfony
      Jube Noob
      • Feb 2013
      • 148

      #467
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Minujaoks on ta kahtlane :D. Aga samas kedagi kolmandat pole ka nagu ette võtta ju ?

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #468
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Aga kellegi peab ju võtma. Tiiger küla ei kuula vaid paugutab omaette hääli, muud tegelased ikka võtavad ehk mõistust kuulda ka.

        Comment

        • Synfony
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 148

          #469
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
          Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

          Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.
          Kui jmsk oleks hunt ?!? Kas hunt teeks sellise posti kus ta lahterdaks ära? Eriti kui tegemist Jmsk´ga.

          Comment

          • Synfony
            Jube Noob
            • Feb 2013
            • 148

            #470
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            + kui võtta seda Jmsk juttu tõepõhjana, siis pmst kui ta oleks hunt, siis ta ilmsalt ei osalenud ka kuskil huntide chatis, sest läppar andis otsad? Või see nii peene level, et foorumisse ei jõua, kuid seljataga annab rääkida ?

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #471
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Iseenesest, kui minu poomine (ehk confrimimine et olen küla) aitaks mängu lahendada võiks ju ma minna. Aga hetkel ei paista nii olema, vaid suht pimesi lootmine, et "ehk joppab". Siis ollakse homme jälle sama targad, ainult, et kaks küla vähem.

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #472
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Samas eluvenna välja võtmine oleks ka üli +EV

                Kui joppab ja ta hunt siis Cleared külad on: Maxi, Synfony, LuuK ja WowAwiAA. Järgi jääksid Tiiger ja Jmsk69 kellest teine hunt peaks üks neist kahest olema. Selle loogika järgi on küla 100% võitnud.
                Sellist juttu pole ka mõtet eriti ajada. Sest mind puues saate teada, et ma küla ja kogu "ülikasulik" plaan on vett vedama läind ja tagasi nullpunktis.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #473
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Maxi paneb ka, nimekirjas sinu roheliseks, järgmine post, et oled ÜLIhundine, ning siis toob välja, et saaks palju reade sinu välja hääletusest ja paneb hääle peale.

                  Iammallin eilsed kandidaadid olite sina ja jmsknsk ja tema söödi ära. Tundub nagu ette tehtud käik huntidelt, et seeläbi täna sind välja saada. Keegi jutuks pole võtnud, sinu rong läks niisama lampi käima.

                  Kuradi, kui Luuk oleks küla, oleks probably hundikari aviciid juba 3 päeva pommitanud, et too modkilli teeks ja neile edu tooks sellega.

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #474
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Maxi paneb ka, nimekirjas sinu roheliseks, järgmine post, et oled ÜLIhundine, ning siis toob välja, et saaks palju reade sinu välja hääletusest ja paneb hääle peale.

                    Iammallin eilsed kandidaadid olite sina ja jmsknsk ja tema söödi ära. Tundub nagu ette tehtud käik huntidelt, et seeläbi täna sind välja saada. Keegi jutuks pole võtnud, sinu rong läks niisama lampi käima.

                    Kuradi, kui Luuk oleks küla, oleks probably hundikari aviciid juba 3 päeva pommitanud, et too modkilli teeks ja neile edu tooks sellega.
                    See sina on eluvend :D

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #475
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Mhm, hea point!

                      Comment

                      • Synfony
                        Jube Noob
                        • Feb 2013
                        • 148

                        #476
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        No enne lõppu peaks Avicii ikka siia teemasse jõudma, ehk annab seletusi.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #477
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Siis on hilja hääli ümber tõsta.

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #478
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Muidu esialgu mõtlesin, et Maxi proovibki lihtsalt testida, et kuidas minu rong käima läheks ja kes peale hüppaks (seepärast vaatasin rahulikult ka kõrvalt) Aga kuna ta siiani pole kontrollima tulnud, siis kipub hundiseks minema küll

                            Comment

                            • Synfony
                              Jube Noob
                              • Feb 2013
                              • 148

                              #479
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Jmsk ei tundu ka tegelt eriti sitt varjant, ta on ennegi läbi käinud + iamallini hääl temapeal, kuid see tundub nii kahtlane, sest kui hunt oled, siis sa ei proovi kohe eemaldada kasutajat kes sulle vihjab, kui just asi ohtlikuks ei lähe, mida jmsk võis karta, sest kahtlusaluseid jäi vähemaks.

                              Comment

                              • Synfony
                                Jube Noob
                                • Feb 2013
                                • 148

                                #480
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Ja pealegi kui LuuK on jälle hunt, siis ma pigem pettunud temas. Miks on mõtet üldse mängu regada, mitte postitada ja hiljem kui hundina võidad, siis tunned et oled hästi mänginud?? LuuK on ennegi mänginud ja siis ka pole eriti postitanud, mis mõttega ? Mingi postitamise reegel võiks lõpuks olla, sest see on ka lamp..

                                Comment

                                Working...