***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvend
    Grinder
    • Sep 2010
    • 640

    #301
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    timz camu ja tiigrikutsu - kõigil vist 2 häält. Kui SA oled küla, siis palun vali üks neist kolmest ja pane hääl kellegi. Me teeme enda elu ebareaalselt keeruliseks muidu!

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #302
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      ON ÖÖ
      3 timz0333 (WowAwiAA,eluvend, Synfony)
      3 camu (ranka,maxi,Jmskns69)
      2 tiigrikutsu (LuuK, timz0333)
      1 eluvend (IamAllin)
      1 Jmskns69 (tiigrikutsu)
      1 WowAwiAA (camu)

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #303
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Flippasin camu ja timz´i vahel ning:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ootan öö jooksul kirja huntide meeskonnalt!

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #304
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Maxi hääl oli mul kuidagi 2silmavahele jäänud jah, õnneks enne öö kuulutamist jõudsin kõik postid üle vaadata ja leidsin ülesse selle, vabandan segaduse pärast! : ) Have nice friday!

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #305
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            On päev

            Öösel söödi ära ranka, kes oli tavaline külaelanik.

            Allesjäänud mängijad:
            1.Synfony
            2.WowAwiAA
            3.LuuK
            4.camu
            5.eluvend
            6.Jmskns69
            7.Maxi
            8.IamAllin
            9.tiigrikutsu

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #306
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Väga paha lugu, et see Avicii viimane votecount, millest lähtusime oli vigane. Ilma selleta oleks camule suuska andnud ja klaar.
              Üllatav, et timz polnudki hunt. Aga siit ka edaspidiseks külale soovitus. Palun ärge mängige nii lollilt, proovige ikka kaasa mõelda ja oma tähelepanekuid jagada. Meil pole võimalik võita muudmoodi, kui koos mõeldes.
              Täna võiks päeval külad tulla välja oma ideede ja mõtetega, mitte oodata viimast pooltundi ja siis lahmida "ei tea, keeruline" "mittemidagiütlev päev" jne. Tahame võita või ei?
              Hetkel seis 7-2 küla kasuks, prooviks siis natuke mängu lahendada enne kui kriitiliseks kisub, eks eks!

              Kuna väga midagi selget pole, siis täna peame ilmselt ikkagi camu pooma, paremat kandidaati ei ole(või on?) ja ega camu ennast "külaks clearida" ka ei suuda vist.

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #307
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                Väga paha lugu, et see Avicii viimane votecount, millest lähtusime oli vigane. Ilma selleta oleks camule suuska andnud ja klaar.
                Üllatav, et timz polnudki hunt. Aga siit ka edaspidiseks külale soovitus. Palun ärge mängige nii lollilt, proovige ikka kaasa mõelda ja oma tähelepanekuid jagada. Meil pole võimalik võita muudmoodi, kui koos mõeldes.
                Täna võiks päeval külad tulla välja oma ideede ja mõtetega, mitte oodata viimast pooltundi ja siis lahmida "ei tea, keeruline" "mittemidagiütlev päev" jne. Tahame võita või ei?
                Hetkel seis 7-2 küla kasuks, prooviks siis natuke mängu lahendada enne kui kriitiliseks kisub, eks eks!

                Kuna väga midagi selget pole, siis täna peame ilmselt ikkagi camu pooma, paremat kandidaati ei ole(või on?) ja ega camu ennast "külaks clearida" ka ei suuda vist.
                Well, mida sa sokid, ma saan aru jah, et see oli minu pang, aga sa hääletasid eile ise timzi ju, ja nüüd hakkad mind süüdistama, et olin ühe hääle valesti lugenud. Et oleks ikka camule tuld andnud jne, nomaite, natuke imelik. Wp sir.

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #308
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Gamemaster ei tohiks niimoodi küll solvuda ja veel enam tulla jaurama, või eksin?
                  Pealegi, pole see mingi surmapatt, et sulle paska kaela valaks, lihtne eksimus... kahju et juhtus!

                  Mida ma sellega mõtlen on see, et votecountist lähtusin, et camu peal on 2 häält (tegelikult oli 3). Ja mul oli mõttetu pressida teisi timzi või tiigri peale hääli lükkama, sest parimal juhul oleks saanud flipi. Aktiivsus oli lihtsalt haigelt madal. Kui synfony oli hääle lükanud timzi peale, siis uskusime ju et timzi minek ja seis on ok. Reaalsuses tuli flip, mida oleks vältinud näiteks enda hääle ümbermängimisega. Ütlesin ju ennegi, et flipi ei taha.

                  Comment

                  • Jmskns69
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2012
                    • 477

                    #309
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Jään camu kandidatuuri juurde kuni paremaid ettepanekuid ei tehta !

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #310
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                      Jään camu kandidatuuri juurde kuni paremaid ettepanekuid ei tehta !
                      Teen ettepaneku hääletada jmskns69-t. On see parem? :)

                      Vb, isegi synfony, sest kuidagi kiirelt vahetati see mängija ära, vb oli hundu ja neil oli abi vaja. :D

                      Comment

                      • Synfony
                        Jube Noob
                        • Feb 2013
                        • 148

                        #311
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Tiiger u are so smart!
                        Simmo oli viimati foorumis: 24.02.13 11:53
                        On see piisav põhjus miks teda välja tuli vahetada ??

                        Comment

                        • Jmskns69
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2012
                          • 477

                          #312
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          Teen ettepaneku hääletada jmskns69-t. On see parem? :)

                          Vb, isegi synfony, sest kuidagi kiirelt vahetati see mängija ära, vb oli hundu ja neil oli abi vaja. :D
                          Kui nüüd camu tõesti hunt on on ka game solved ja tiiger kolmas hunt minu jaoks !

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #313
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Mina küll hunt ei ole, aga vaatan camu postid kohe üle. :D

                            Comment

                            • tiigrikutsu
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 522

                              #314
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Camu tundub suht pohhuistlik olevat mängu koha pealt, ei tea kas hundina ta pingutaks rohkem äkki?

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #315
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                                Camu tundub suht pohhuistlik olevat mängu koha pealt, ei tea kas hundina ta pingutaks rohkem äkki?
                                Sellepärast ma teda siiani väga kahtlustanud ei olegi.
                                Aga äkki just selles ongi asi, et kohe lendas q_q ja siis camu ka kohe jäi tule alla ning tal polegi midagi teha kui vaikselt palvetada, et me totakate teooriatega hoopis muid külamehi üles poome?

                                Comment

                                Working...