Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
timz camu ja tiigrikutsu - kõigil vist 2 häält. Kui SA oled küla, siis palun vali üks neist kolmest ja pane hääl kellegi. Me teeme enda elu ebareaalselt keeruliseks muidu!
timz camu ja tiigrikutsu - kõigil vist 2 häält. Kui SA oled küla, siis palun vali üks neist kolmest ja pane hääl kellegi. Me teeme enda elu ebareaalselt keeruliseks muidu!

Comment