Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
ma päeva algul mõtlesin, et õhtu lõpuks panen ilmselt camu peale, aga ma ei teagi. Hetkel olen eluvenna peal, kuid sama võin ka wowi hääletada.
ma päeva algul mõtlesin, et õhtu lõpuks panen ilmselt camu peale, aga ma ei teagi. Hetkel olen eluvenna peal, kuid sama võin ka wowi hääletada.
. See mäng võtab suure osa ajast + ei viitsi mängu mõttes nii ka jamada, et regan ja siis teen päevas mingi ühe postituse.
Comment