Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Ja timzi tänane mäng oli ka väga standard stsenaarium, jäi tule alla, tuli tegi mingisuguse listi Mingi külane post, et "mis te kamraadid külad arvate tänastest rongidest" ja kadus. Lisaks kui ta hunt, oled sina järgmine mineja. ja kui küla, küll siis veel midagi toimub ja homme saab pärida ja läheb kindlasti libedamalt.
Ja timzi tänane mäng oli ka väga standard stsenaarium, jäi tule alla, tuli tegi mingisuguse listi Mingi külane post, et "mis te kamraadid külad arvate tänastest rongidest" ja kadus. Lisaks kui ta hunt, oled sina järgmine mineja. ja kui küla, küll siis veel midagi toimub ja homme saab pärida ja läheb kindlasti libedamalt.
Comment