***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jmskns69
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2012
    • 477

    #226
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    tiigrikutsu, mis sul enda kaitseks öelda on?
    Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #227
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Hommikust ka minu poolt. Ranka, põhimõtteliselt nõustun sinu listiga, aga paneks eluvenna ka kahtlusaluste poole, sest mingiaeg tundus, et ta nagu hästi õrnalt tahtis ikkagi q_q päästa. Küsis nagu naljaga, et kas saaks veel actionit, kui ta hoopis karupoja peale paneks ja järgmises postis kohe kirjutas, et q_q peab minema ja tuleb peavooluga kaasa. Võibolla proovis õrnalt veel q_q päästa, aga samas see tunduks päris risky play.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #228
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas LuuK Vaata postitust
        hea, et eile otsustamine nii lihtsaks tehti, oli viirus kallal ja ei olnud eriti tuju kuskil foorumis kükitada

        täna tundub siis kaks peamist kahtlusalust, camu ja tiigrikutsu
        enne kui teerull ranka hakkab camust üle sõitma pakuks mõtlemiseks sellise vaatenurga
        mida küla kaotab kui kumbki neist välja hääletatakse ja selgub et tegu polnud hundiga
        camu: proovib mängu lahendada, on varem huntidele pihta pannud
        tiigrikutsu: ???
        Kust otsast Camu on üritanud mängu lahendada? Eile tegi kaks posti: ühe hääle pani mulle, teise läks mänguga kaasa. Alusetu kaitse.

        Ega ta eelmises mängus ka aktiivsusega ei hiilanud ja seetõttu ma ei tahaks, et teerull läheks nii lambist kaasa ühe inimese vaadetega. See on eksiteele viimine, kui camu on küla. Seepärast iga küla palun tehke omale wordpadi vms. fail. Pange kirja, et q_q oli hunt, ja karupoeg KT ning selle algetel kirjutage üles faktid. Kes tundub küla, kes mitte.

        Eile oli väga väga hea vaidlus, kust peaks saama infot. Ja ärge andke lampi jooksvalt infot, et "näed see tundub nüüd kahtlane". Pange see omale kirja kuskile ja vaikselt koguge reade ning päeva lõpus tulge sellega välja. See aitab teile oma reade paremini koguda ja hundid ei saa teha vangerdusi ega parandusi oma strateegias.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #229
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Listide tegemisel on veel üks positiivne joon. Ka hundid peavad käima külaga sama sammu ja hakkavad liste koostama. Seega huntidel on rohkem infot, ja nad näevad mängu natuke teistmoodi. Lisaks ei saa nad ennast kahtluse alla seada.

          Kui kõikidel küladel on üks või kaks hunti nimekirjas ning rong hakkab sinna suunas liikuma, siis on meil nende nimekiri võtta ja lisaks hundid peavad hakkama end kaitsma ja vett segama või muidu on mäng kaotatud.

          Külana kui näete, et rong on teie peal ja viimastel minutitel on kindel minek, siis postitage oma nimekiri täis readidega.

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #230
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Ranka, hea töö! Just see, et püüad mõistlikult lahendada mängu ja anda külale kasulikke juhtnööre ja tõmmata arutelu käima. Meeldib palju enam, kui q_q eelmiste mängude ründav-lahmiv stiil :)

            Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
            Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !
            Ka Sina, armas foorumlane, võiksid midagi asjalikumat kirjutada. Nagu eelnevalt juba mainitud, siis natuke kahtlaselt mängid seekord

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #231
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
              Ranka, hea töö! Just see, et püüad mõistlikult lahendada mängu ja anda külale kasulikke juhtnööre ja tõmmata arutelu käima. Meeldib palju enam, kui q_q eelmiste mängude ründav-lahmiv stiil :)



              Ka Sina, armas foorumlane, võiksid midagi asjalikumat kirjutada. Nagu eelnevalt juba mainitud, siis natuke kahtlaselt mängid seekord
              No ei ole hetkel kahjuks midagi asjalikumat kirjutada. Aga püüan ennast parandada. Umbes 14.15 kuni 16.15 oman natuke rohkem aega ja siis panen oma rumalavõitu mõtted targematele lahkamiseks üles !

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #232
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Ärkasin.
                Eile oli koolis ettekanne, siis nolifesin dotat, lisaks tuli Pumper öömajale ja samuti pidin enne rahvakat kõvasti sooja tegema. Seega siit teemat lasin kiirelt pilgu läbi ja pole üldse süvenenudki. Täna üritan asja parandada.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #233
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kust otsast Camu on üritanud mängu lahendada? Eile tegi kaks posti: ühe hääle pani mulle, teise läks mänguga kaasa. Alusetu kaitse.

                  Ega ta eelmises mängus ka aktiivsusega ei hiilanud ja seetõttu ma ei tahaks, et teerull läheks nii lambist kaasa ühe inimese vaadetega. See on eksiteele viimine, kui camu on küla. Seepärast iga küla palun tehke omale wordpadi vms. fail. Pange kirja, et q_q oli hunt, ja karupoeg KT ning selle algetel kirjutage üles faktid. Kes tundub küla, kes mitte.
                  minu tähelepanekud olid tehtud eelmiste mängude põhjal. võibolla mäletan camu osas valesti, aga ühes mängus oli ta väga aktiivne ja teises mängus pani su korrektselt hundiks. tiigrikutsult ei mäleta üheski mängus midagi kasulikku.
                  nagu ma kirjutasin siis nad on kõige kahtlasemad, kui peaks olema valida camu ja kellegi kolmanda vahel siis hääletan muidugi camu.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #234
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Eieie sorry. Valesti quotesin. Ei tahtnud sind.

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #235
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      • simmo - ainult siin anna kindla readi välja. Eile host (avicii) palus uut mängijat ja väga agressiivselt. See võib tähendada midagi, eriti kui esimesel päeval hunt minekul. Kui Simmo oleks olnud küla, siis võib-olla ei oleks ta nii agrolt otsinud uut mängijat. Sama kahtlus oli ka Maxil. Karupoeg ütles, et ta (Simmo) ise palus, aga host seda siin teemas ei kinnitanud. See vaikimine võib ka midagi tähendada


                      sellega ei tahaks kuskilt otsast nõus olla, samamoodi õhust võetud nagu see eilne claim = modkill värk

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #236
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                        Tiigrikutsu palun kirjuta midagi asjalikumalt kui jmskns69 on nõme nimi - järelikult hunt !
                        Ei kirjuta lmao, see, et sa mind süüdistad ongi juba üks põhjuseid miks sind peaks hääletama. :D
                        Ma teadsin, et kui ma homme tolle rongi peale hüppan siis hakatakse nkn kahtlustama, kuigi kuna hundid nägid ära, et KT tuli välja ja pani kindla peale juba siis ei olnud neil midagi teha ja pigem on mõned esimesed hääletanutest hundid.
                        Mal liht jõudsin hilja alles poste vaatama ja kui ma ei oleks midagi vastanud oleks see sama kahtlane olnud.

                        Hääletan jälle jmskns69 :)

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #237
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          TÄHELEPANU!

                          Kasutaja "Simmo" asendatud mängijaga "Synfony" , ebaaktiivsuse tõttu. Edu :)

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #238
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Nii..
                            Jätkan enda eilset mõttekäiku ja hääletan täna Camu. Väga hundised postitused ning tänane vabandus ka selline mis mitte kuidagi teda rohkem küla tiimi ei pane. Kui nüüd midagi väga drastilist ei juhtu, siis see ka minu tänane lõpphääl kuna ainuke asi mida Camu saab teha on proovida ennast puhtaks pesta, mis arvestades seisu, minujaoks määravaks ei saaks. Seda, olin eile vanaemal külas võib iga hunt rääkida ja otseselt midagi ei muuda.

                            Tiigrikutsu sobiks vast hääletamiseks samuti.

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #239
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Votecount after #238
                              2 tiigrikutsu (LuuK, Jmskns69)
                              1 camu (ranka)
                              1 Jmskns69 (tiigrikutsu)

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #240
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                                No ei ole hetkel kahjuks midagi asjalikumat kirjutada. Aga püüan ennast parandada. Umbes 14.15 kuni 16.15 oman natuke rohkem aega ja siis panen oma rumalavõitu mõtted targematele lahkamiseks üles !

                                No nii, aeg täis.
                                Proovib käituda tavapäraselt, aga ei õnnestu eriti. hunt. jmskns69

                                Comment

                                Working...