***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #1

    ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

    Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

    Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

    Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

    Kuna öö algab 22:30 siis postid seisuga 22:30 on OK ja hääled sel ajal loevad

    Keelatud on postitamine ja hääletamine 22:31, hääled :31 ei loe ja postid loetakse vigasteks

    Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus


    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

    Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

    Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

    Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

    Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

    Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

    Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

    Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

    Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

    Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

    Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

    Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

    Sinult oodatakse viisakat käitumist

    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

    Ülesehitus
    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Mängijate nimekiri:
    1.Simmo
    2.WowAwiAA
    3.LuuK
    4.q_q
    5.camu
    6.eluvend
    7.Jmskns69
    8.ranka
    9.timz0333
    10.Maxi
    11.IamAllin
    12.tiigrikutsu
    13.karupoeg
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #2
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Rollid saadetud, kui keegi oma rolli ei saanud siis andke märku PMiga mulle!

    PMi ootan külatargalt, enne päeva algust!

    ON ÖÖ

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #3
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!



      ON PÄEV!
      Last edited by Avicii; 28.02.13, 10:04.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        jojojojoojjoo wazup guys

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          ranka

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #6
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            yoyo!

            LuuK, Sa jälle hunt?

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #7
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              luuk nagunii hunt jälle, ranka ka ilmselt. jube hundised tunduvad.

              Comment

              • Jmskns69
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2012
                • 477

                #8
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Hommikust kõigile, kahetsusega pean Teile teatama, et järjekordselt olen mina loll külamees !

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  q_q, mis teed

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    luuk nagunii hunt jälle, ranka ka ilmselt. jube hundised tunduvad.
                    pluss 1

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      q_q, mis teed
                      tsau

                      magan veel

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        tsekisin korra sisse, dunno kuna ärkan

                        hundiranka proovib kindlasti mind day1 lynchida

                        külaranka ka ilmselt, sest ta ei saa aru see loll tegu

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          q_q võid juba kohe ära öelda, kes su sõbrad ka on, sis kõigile lihtsam

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #14
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            karupoeg mis kuupäevast sa talveune lõpetasid ?

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #15
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              ei ole veel tuttu lännu. aa no varsti on öö ja siis mind killitakse, sest ma nii hea

                              Comment

                              Working...