Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
minu nahka panemine oleks huntide poolt praegu v2ga rumal liigutus - nagunii olen ju kahtlusalune nr 1, parem las kylad olla minu kallal. Pluss kui mind oleks 2ra s66dud, kas siis arvad et need minu syydistused olekski unustatud lihtsalt?
Algselt postitas Avicii
Vaata postitust
Comment