Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Hommik. Eilne vaist läks täppi õnneks. Imo ranka hunt olemine clearib jmnsk ära. Ta ei paneks poole päeva pealt oma häält nii paika ja las jääb. Valis rongi lihtsalt.
Marcoloco tundub liiga lihtne. Samas üritas ta ka minu usaldust võita nagu Lenc mingis mängus, seetõttu olen vb kallutatud.
Avicii peaks ka raudselt küla olema. Ta hüppas mulle eile isiklikult turja, kui minul hundi kahtlus lasus.
Loen korra oma eilse posti üle.
Hommik. Eilne vaist läks täppi õnneks. Imo ranka hunt olemine clearib jmnsk ära. Ta ei paneks poole päeva pealt oma häält nii paika ja las jääb. Valis rongi lihtsalt.
Marcoloco tundub liiga lihtne. Samas üritas ta ka minu usaldust võita nagu Lenc mingis mängus, seetõttu olen vb kallutatud.
Avicii peaks ka raudselt küla olema. Ta hüppas mulle eile isiklikult turja, kui minul hundi kahtlus lasus.
Loen korra oma eilse posti üle.
Comment