***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #556
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    count after 555:

    4 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco)
    2 camu (ranka, jmskns69)

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #557
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      1. jmsnks69 ??
      2. iamallin pigem küla siin day1 põhjal, muutis hääli n stuff
      3. q_q lock clear küla
      4. synfony lock clear küla
      5. tiigrikutsu pole midagi pmslt postitanud
      6. Avicii kt vist peekis teda, küla
      7. LuuK pole eriti postitanud, pigem jätab küla mulje
      8. Marcoloco küla, ei usu et angleshootiks reeglitega n stuff
      9. Maxi pole enam kindel, et küla
      10. camu pigem küla eilse põhjal
      11. ranka pigem küla postide põhjal
      Kes siis need hundid on ? Muide ainuke asi mida saan veel lisada peale kulunud fraasi "ausõna olen küla" pakkuge välja "kes oleks need kaks kes minuga koos hundid ?" on ja saate isegi aru, et mina olen küla !

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #558
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
        Kes siis need hundid on ? Muide ainuke asi mida saan veel lisada peale kulunud fraasi "ausõna olen küla" pakkuge välja "kes oleks need kaks kes minuga koos hundid ?" on ja saate isegi aru, et mina olen küla !
        camu ja sina. ise kaon litsibaaridesse

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #559
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Jmskns69, täna olen täiesti teise suuna võtnud võrreldes eelmise mänguga ja võrreldes selle mängu eelmiste päevadega. Tekitab pisut kahtlust sinus. Kuulan ka KT ja hääletan Jmskns69

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #560
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            vahet pole jmsnks

            sind tuleb nkn välja võtta sooner or later, sest sa ei taju, kes cleared külad ja hakkad neid hääletama

            vaata ise eelmine mäng, kui inward ja donkament nt olid 99.9% cleared külad ja sa panid ikka, et nad hundid

            mõtle ise nüüd, kas on +ev sind mängu jätta kui lõpus sa hakkad külasid hääletama?

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #561
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              count after 555:

              4 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco)
              2 camu (ranka, jmskns69)
              Küsimus kogenenumatele mängijatele, kas siis kui mina ja veel üks küla öösel ära tapetakse on huntidel juba nii piisav ülekaal, et võita ? Kui see nii ei ole jälgige, et minu välja hääletamine ei toimuks liiga suure ülekaaluga siis võite minu tapjate hulgast edukalt hunte püüda !!!

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #562
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                fwiw imo kt-l on avicii peak (küla) kui jmskns (hunt)

                aga jmnkns anyway vaja välja võtta niiet poh

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #563
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                  Küsimus kogenenumatele mängijatele, kas siis kui mina ja veel üks küla öösel ära tapetakse on huntidel juba nii piisav ülekaal, et võita ? Kui see nii ei ole jälgige, et minu välja hääletamine ei toimuks liiga suure ülekaaluga siis võite minu tapjate hulgast edukalt hunte püüda !!!
                  2 päeva võime eksida veel, np

                  Comment

                  • Jmskns69
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2012
                    • 477

                    #564
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    vahet pole jmsnks

                    sind tuleb nkn välja võtta sooner or later, sest sa ei taju, kes cleared külad ja hakkad neid hääletama

                    vaata ise eelmine mäng, kui inward ja donkament nt olid 99.9% cleared külad ja sa panid ikka, et nad hundid

                    mõtle ise nüüd, kas on +ev sind mängu jätta kui lõpus sa hakkad külasid hääletama?
                    Ma ei vaidle vastu, et minu välja hääletamine võib-olla +ev. Ma lihtsalt soovitan, et proovige sellest maksimaalselt kasu lõigata !

                    Comment

                    • Jmskns69
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2012
                      • 477

                      #565
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Kurb oleks ju hundid saaks pikema winning strake kuna minu välja hääletamise järel saavad külale ette sööta veel kellelegi kellel minu osas juba teist mängu järjest kardaaniristi read !!

                      Comment

                      • Jmskns69
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2012
                        • 477

                        #566
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        count after 565:

                        5 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco, IamAllinn)
                        2 camu (ranka, jmskns69)

                        Selline seis kindlalt huntidele soodus, sest ei anna mängu lahendamiseks infot. Aga mida mina kollanokk ka tean võrreldes supertalentidega.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #567
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                          count after 565:

                          5 jmskns69(Maxi, tiigrikutsu, q_q, marcoloco, IamAllinn)
                          2 camu (ranka, jmskns69)

                          Selline seis kindlalt huntidele soodus, sest ei anna mängu lahendamiseks infot. Aga mida mina kollanokk ka tean võrreldes supertalentidega.

                          kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #568
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            oeh, päris suur segadus on siin ikka

                            Comment

                            • Jmskns69
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2012
                              • 477

                              #569
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.
                              Nüüd siis mina vait jään sest kui sa oled selles foorumis "võõras" siis ära rongi mängudesse sisse nagunii pannakse ära !

                              Samas on see mäng mõnus peegelduse eesti poliitikast kus Savisaarel ja Ansipil on pimedad jüngrid ja hundid saavad rahus toimetada ....

                              Comment

                              • Jmskns69
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2012
                                • 477

                                #570
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                kuna keegi mu rongiga kaasa ei tule, ja ma olen täheldanud, et ainult need, kes hääli megalt loevad on hundid ,siis jmskns6 ​lukku. mina häält täna enam ei muuda.
                                Muideks mina olen ainuke kes sinu rongile jääb !

                                Sellest võib Teil mängu lõpus kasu olla !

                                Comment

                                Working...