***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #526
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    wolf gave up?
    jep. sul readid paigas.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #527
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      loodan, et sarkasm pole

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #528
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        7 kardaanirist (,marocoloco, Avicii, ranka camu,IamAllin, q_q, timz0333)
        4 Luuk (jmskns69,Maxi, kardaanirist, synfony)
        1 tiigrikutsu ( luuk)
        1 ranka (, tiigrikutsu)


        tundub loogish?
        5 min aega vastu vaielda.
        Last edited by karupoeg; 11.02.13, 20:37. Põhjus: parandus 1

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #529
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          uus 5 min, sest ilmnes eksimus

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #530
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            hõim on rääkinud.

            Kardaanirist on kodusõja käigus hukatud.

            Kardaanirist kuulub
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            meeskonda

            Öiseid pm-e ootan huntidelt ning KT-lt

            Värvilisi unenägusid soovides,

            Karupoeg
            Last edited by karupoeg; 11.02.13, 20:47.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #531
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              öösel murdsid hundid maha timz0333

              Kes oli:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              on PÄEV

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #532
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                players left:

                1. jmsnks69
                2. iamallin
                3. q_q
                4. synfony
                5. tiigrikutsu
                6. Avicii
                7. LuuK
                8. Marcoloco
                9. Maxi
                10. camu
                11. ranka

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #533
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  LuuK

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #534
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    wp

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #535
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      otsige timzi peeki üles

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #536
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        ma arvan, et q_q on hunt

                        kaitses wowi ja timzi. miks peaks küla nii tegema?

                        q_q

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #537
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Minu nimekiri oleks selline:

                          1. jmsnks69: Pigem hundine hoiab madalat profiili, ja paistab, et seis sobib talle.

                          3. iamallin: Ei oska seisukohta võtta aga pigem küla, sest nagu öeldud huntidel polnud mind vaja pushida.

                          4. q_q: Kaitses mind põhjendades küll ära, et postid külased aga hoiaks tal silma peal kuna tal on liidri omadused ja võib
                          vabalt külamehed hundikarja vedada.

                          5. synfony: Kuna maxi tundus hundine ja mina hakkasin tunduma rohkem külana, lükkas hääle minult ära mis peaks confirmima, et küla.

                          6. tiigrikutsu: Surub kõige rohkem külana tunduvat mängijat samas ise pakun pigem küla lihtsalt misreadib olukorda.


                          8. kardaanirist : Väga vaikne ja olukorraga rahul minu hundi listis Nr.1

                          9. Avicii: Postid on nii külased, et kahtlustan reverse implied oddse küla jaoks Smas ei tea kas ta oleks nii terav hunt /pigem küla/ Mind pushib ka meeletult mida hundil poleks tarvis teha.

                          11. LuuK: Ei oska seisukohta võtta statistika räägib tema kasuks, pigem on küla

                          12. Marcoloco: Vaikselt hundine

                          13. Maxi: qq clearis ta kui küla päästis ta eile ja kui 1 neist küla siis on mõlemad.

                          14. ranka: Hundina oleks eile ilmselt terve teema täis läöbustanud, külana on pohh ja ei viitsi väga mängida

                          15. camu: hoiab samuti tahaplaanile, mina tundusin talle külana seda rohkem tema mulle hundina.

                          Häält ei hakka hetkel andma.
                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.
                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Kui kardaan küla siis sucks aga siis võtame jsmsks6987 vähemalt homme.
                          avicii on peak vist

                          asi selles, et jmsnks tuleb nkn maha võtta sest ta nii ebastabiiline, eelmine mäng 99% confirmed külad donkament ja inward nt tembeldas huntideks niiet ma ei julge teda endgame jätta anyhow

                          + chance, et ta hunt

                          jmsnks69

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #538
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Kuna nüüd on pmst kõik või mitte midagi siis tuleb kõik kahtlused välja käia, kuigi tõendid olematud.
                            Kõige kahtlasem on minu jaoks Camu, aktiivsus on madal ja toob põhjenduseks tervise. Eelmine mäng kui ma hunt olin tegin täpselt samamoodi.
                            Marcoloco, Avicii külamehed. Esimene võiks oma potensiaali paremini ära kasutada. Teine nagu näha, võiks vähem kasutada.
                            Jmsnks69 süüdistab järjekindlalt põhjenduseta mind, kuid hundiks teda veel sellepärast ei tembeldaks, kahtlus siiski jääb.
                            Q_q ja ranka on next level djuudid, neid ma läbi ei hammusta, aga homseks tuleb arvamus siiski kujundada.
                            Maxi puhul äratavad kahtlust pildikesed millega tundub, et ta püüab odavalt populaarsust osta.
                            Tiigrikutsu tundub isegi kergelt külane, välja arvatud juhul kui ta Camu sabarakk on.
                            Synfony, Iamallinn, ei oska arvata. Esimese kohta lihtsalt arvamuseks liiga vähe ja teine pendeldab kord hundi kord küla poolel.

                            Raketiteooria oleks, et hundid on Camu, Tiigrikutsu ja Jmsnks69, aga see arvamus tundub liiga subjektiivne.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #539
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              mnja. Post 171 ütles Timpz suhteliselt selgesti, et ta on KT ning seetõttu tuligi teda vaikselt pushida, et hundud teda ära ei söökd vaid jääks lootma, et küla ta välja hääletab. Mulle jääb arusaamatuks Avicii käitumine (juhul, kui ta on küla), miks sa pidid eile välja tooma selle, et Timpz ennast KT claimis esimesel päeval, seda poleks vaja välja hakata hõikama.

                              To q_q: Sinu post 465 ei vastanud ma eile meelega, sest ei osanud midagi kirja panna, ilma timpzi KT calimimise postile viitamata. Nüüd aga kellad nagunii. Paningi Maxi pealt tagasi Timpzi peale just VIIMASEL minutil, et olla kindel, et tema välja ei läheks, aga samas oleks tal piisavalt hääli, et hundid teda ise välja ei hakkaks sööma, vaid jääks küla peale lootma. Aga avicii tuli eile suure hurraaga ja tõi selle kahjuks välja, et timpz ennast KT esitles.

                              Comment

                              • tiigrikutsu
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 522

                                #540
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                jmsnks69 it is. :)

                                Pole vast vaja selgitada?

                                Ma räägin juba mitmendat mängu, et ei ole vaja mingit debiilset rongi teha vaid trollida ringi ja piinata erinevaid inimesi.

                                Comment

                                Working...