Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Sest nii ma annan rohkem mänguruumi ja sa ei tea, mis ma teeksin. Külased on q_q ja marcoloco.
PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust
PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.



Comment