***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #181
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      timz0333

      ei usu, et wow või marco oleksid nii passiivsed, kui oleksid hundid.

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #183
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.
        jubedalt üritad oma nahka päästa ja rongilt rongile hüpata

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #184
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          muudan wowawiaa

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #185
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Suht kindel, et mõlemad on hundid

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #186
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Synfony Vaata postitust
              Sellest välja lugedes Avicii ja marcoloco koos nagu hundid ei saaks olla, pealegi marcoloco postid tunduvad pigem rohkem confused kui hundiesd, aga mine tea äkki ongi selline imago :D
              Vot sp ei sobiks marco rong, et paistab lihtsalt kehvasti kõigest aru saavat. Timz tekitas suure küsimärgi, kõik liinid on nagu copy paste eelmistest mängudest, erinevatelt mängijatelt. Avab postiga mis peaks viitama tema külaks olemisele? Siis see rünnak Luuk suunas "confirmi, et oled hunt ja poome su üles" on sellise tooniga nagu mängu vedavatel rollidel varem, Lenc, q_q jms. Siis too random generator jutt eelmise mängu eluvenna järele. Kuna ma siiani mõtlesin mis ma sellest järeldama peaksin, siis seepärast ka asjalikumat posti kirja ei saanud. Igatahes need rongid dropiks ja juba üles tekkinud minu rongi ka dropiks.
              Mu mõtted ei jõudnud lõpule, kuna minule nii palju hääli hakkas kogunema. Kohe vaatan edasi ja saab seda kauanõutud aktiivsuse natukest ka minult.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #187
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Palju päeva lõpuni aega on?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #188
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  WowAwiAA-t märkasin teemat lugemas kell 20:27 kuni 20:40, nüüd eemal. Vähemalt keegi tegi selle otsustamise lihtsaks mul ja säästis piinlikkusest.
                  ma kahtlen, et wow 2x sama reha otsa astuks

                  kui võtab passiivse liini hundina siis paneks vähemalt varjatud vms

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #189
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Palju päeva lõpuni aega on?
                    1h

                    Comment

                    • marcoloco
                      FPP Pro
                      • Nov 2010
                      • 203

                      #190
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.
                      hetkel grind k2ib ja otsustasin, et tulen siia teemasse tagasi tund enne p2eva sulgumist, siis rohkem infot korraga l2bi t66tada ja actionit rohkem. nyyd p2eva l6puni refreshin teemat.

                      j22n ikka timzi peale hetkel, kuigi ka wow tundub t6esti kahtlane, kui ta siin piilumas k2is. Kui keegi keda kylaks pean ytleb et tingimata oleks vaja wow peale minna ja h22led nii n2itavad, siis v6in ka wowga kaasa tulla.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #191
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        votecount seisuga post nr: 190
                        7 WowAwiAA (Synfony, lenC, Maxi, IamAllin, timz0333, Jnskns69, kardaanirist)
                        3 Timz0333 (Avicii, marcoloco, ranka)
                        1 Marcoloco ( q_q, )
                        1 IamAllin (timz0333)
                        1 Avicii (tiigrikutsu)
                        1 lenC (wowawiaa)
                        1 Ranka (camu)

                        päev lõppeb 22:30

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #192
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Panen siis ühe tähelepaneku kirja, timzi kohta.
                          Tegi natuke aega tagasi vägeva teema eesti keele tähtsuse kohta.
                          Hääletas mind.
                          Siis vabandas, et sai mu keeleliselt vägagi lihtsast postist valesti aru.
                          Ei tundu usutav.

                          Väga raske on muidu meelde jätta, kes mida kirjutas, mingeid vihjeid, kuidas seda teha?

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #193
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            mina nt õpin kõik postid õhtul pähe ja siis enne magamaminekut juurdlen.

                            Comment

                            • marcoloco
                              FPP Pro
                              • Nov 2010
                              • 203

                              #194
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              kui wow on hunt, siis teised hundid teda peaksid ettevaatlikult kaitsma, esimene kes kaitses oli timz. l2ks minu rongi peale, kuigi sellel ajal juba oli wow-l rohkem h22li. Nii et v6ibolla t6esti m6lemad, kui nad ka muu k2itumisega omale h22li toovad. Ja huvitav et q_q on m6lemat kaitsnud ja proovis tuld timz-i pealt 2ra viia.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #195
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                wtf wowil juba 7 häält

                                Comment

                                Working...