***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #136
    Re: ***Libahunt V game thread***

    Pidin sekkuma enne kui ta rohkem postitab, loodan, et kõik on cool.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #137
      Re: ***Libahunt V game thread***

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      ranka

      Eelmisel korral hakkas aktiivselt kohe hundina asja lahendamal. Sel korral vist veidi targem ja hoiab madalat profiili. Lisaks peitub joomise ja pohmelli varju, et miks aktiivne pole.
      jup sure. kuna ma hunt olen siis seetõttu ei ole üldse foorumis aktiivne. samuti viimase uudise kirjutasin pealehele 17 päeva tagasi ja ka täpselt samal põhjusel, et olen hunt.

      andsin omale sisemise lubaduse, et homsest back in the track, ja hakkan aktiivselt foorumi/pealehega tegelema ning ka mängus osalema. loodan, et suudan kinni hoida. kui ei, siis minust anyway külale kasu ei ole, ja võin minna vabast tahtest või noh õigemini, oleks täiesti ükskõik ka.

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Pakun Camu, süüdistab teisi ja ise mängib laia lehte.
      Karupoeg - palun lisa pealkirja ,et ainult mängijad tohivad postitada.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #138
        Re: ***Libahunt V game thread***

        votecount seisuga post nr 136:

        4 Timz0333 (Avicii, IamAllin, kardaanirist, marcoloco)
        2 Marcoloco (Jmskns69, q_q)
        2 IamAllin (lenc, timz0333)
        1 Avicii (tiigrikutsu)
        1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
        1 Kardaanirist (ranka)
        1 Ranka (camu)

        Comment

        • Synfony
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 148

          #139
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Mulle jäi silma Jmskns69 , esimeses postis otsis actionit tehes "nalja", et q_q ilmsalt hunt, kuid arvatavasti tahtis teemat võibolla käima tõmmata. järgmisena lendas juba Avicii kraesse nähes q_q paari argumenti selle kohta ning peale seda hüppas kohe lenci esimest kõhutunnet usaldama. Camu inside infot tahtis ka teada, et selle järgi võibolla oma järgmist käiku plaanida..
          Samas tundub kohati hundine kuidagi kõigega kaasa minna ja võimalik, et on aru saanud et madala profiili hoidmine oleks jama. Vaikselt repida küla ning minna lahendajatega ühele rongile ise mitte põhjendamaks eriti oma valikuid. Kuigi teistpidi vaadates ka hunt ikka seaks ennast ohtu nii ühelt teisele lennates?
          Last edited by Synfony; 10.02.13, 18:06.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #140
            Re: ***Libahunt V game thread***

            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
            praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.
            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
            ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
            kaldun nyyd timz0333 poole, tundub selline strateegia et alguses randomi jutt, et ei oleks kellegiga konflikt ja siis viimasel hetkel h22letab suurima h22ltega kyla poolt, et v6imalikku hunti kaitsta.
            parem rong, kui timz imo

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #141
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              WowAwiAA võib jälle hunt olla, tegi ühe posti, kus hääletas tiigrit. Eelmine mäng hoidis samamoodi hundina madalat profiili ja algatas Avicii rongi esimesel päeval sarnaselt.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #142
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                lenc, mis timzist arvad?

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #143
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  to synfony: Jmnsk69 tegi sarnaseid käike ka eelmises mängus, nii et sellepõhjal raske otsustada.

                  to lenC: WoWi tegutsemine on tõesti sarnane eelmisele mängule, aga kas ta julgeks ikka hundina samamoodi jätkata?

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #144
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Poste ei tohtinud muuta imo @ Synfony

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #145
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Vaatasin ta posti üle. Parandas ühe kirja vea ning ühe liitlause tegi kaheks.

                      Comment

                      • Synfony
                        Jube Noob
                        • Feb 2013
                        • 148

                        #146
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Sellest välja lugedes Avicii ja marcoloco koos nagu hundid ei saaks olla, pealegi marcoloco postid tunduvad pigem rohkem confused kui hundiesd, aga mine tea äkki ongi selline imago :D

                        Comment

                        • Synfony
                          Jube Noob
                          • Feb 2013
                          • 148

                          #147
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Sorri jah posti muutmise pärast, kuid olin juba nuppu vajutuanud ja ise läbi lugedes jäi seal lauseehitus endalegi arusaamatuks, olin liiga kokku kirjutanud :). Nb eelmine post käis q_q tehtud posti kohta kus näitas marcoloco rongi

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #148
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            hääled:

                            3 Marcoloco (Jmskns69, lenc, q_q)
                            2 AAvicii (tiigrikutsu, marcoloco)

                            1 Luuk ( camu)
                            1 Timz0333 (Avicii)
                            1 Tiigrikutsu (wowawiaa)
                            1 ranka (timz0333)
                            Hääled viienda lehe seisuga, peaks kenasti ära confirmima, et hundil ei ole mõtet siin uluguma hakata. Arvan, et hundid hoiavad selles mängus madalat profiili.
                            Nii, et külamehed kuulake hetkest külaliidrit qq-i

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #149
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              lenc, mis timzist arvad?
                              Ei oskagi öelda, toon on küll tõsiselt hundine ja kogu see "kui ma oleks hunt, siis ma ju ei teeks nii" jutt ei tee minust küll believerit.

                              See esimene päev üldse kuidagi keerulisem kui eelmine mäng.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #150
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Postituste muutmine on vastuolus reeglitega! Kui ilmtingimata vajalik postitust muuta, siis saate muudatuse tuua välja uues postituses.

                                Üle parda sellepärast vast kedagi heitma ei hakka, kuid Synfonyle väike tuti-tuti ikka.

                                Comment

                                Working...