***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #76
    Re: ***Libahunt V game thread***

    hetkeseisuga ei ole veel postitanud: WowAwiwaa & kardaanirist

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #77
      Re: ***Libahunt V game thread***

      Ma võin täna rongile hüpata, kuhu vaja. Hetkel veel erilist ettekujutust pole tekkind. Mõned mõtted on siiski.

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #78
        Re: ***Libahunt V game thread***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Ma võin täna rongile hüpata, kuhu vaja. Hetkel veel erilist ettekujutust pole tekkind. Mõned mõtted on siiski.
        Äkki jagad oma mõtteid teiste külaelanikega ?

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #79
          Re: ***Libahunt V game thread***

          Avicii, see kui sul on ideid ei tähenda, et need head on. Esimesel päeval enne päeva lõppu mõnest rongist midagi järeldada on debiilsus. xd

          Panen hääle Avicii peale kuna otsib tähelepanu ja võib-olla on Luuk koos temaga hunt.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #80
            Re: ***Libahunt V game thread***

            Misreadisin luuki postitust. Vaatsin, et tuleb üks kasutu küla kellel pole nädal otsa aega mängida. Hääl jääb siiski samaks hetkel.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #81
              Re: ***Libahunt V game thread***

              külased on avicii, camu, ranka, luuk

              fwiw mu essa hääl aviciile oli, et mäng käima tõmmata ja vb mõni hunt hüppab kaasa

              arvan, et see on pseudo loogika ja kehtiks vastupidu (hundina vähem aktiivsem, külana rohkem)

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #82
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.
                hunt ei unustaks ever mängu ära ja tean, et ranka pole mingi nit kes nii leveldama hakkaks

                cleared küla

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #83
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  avab rongi


                  hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


                  samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

                  timz0333 hetkel
                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  hetkeseisuga ei ole veel postitanud: WowAwiwaa & kardaanirist
                  otsib mõnusalt aktiivselt hunte, peaks küla olema

                  Comment

                  • marcoloco
                    FPP Pro
                    • Nov 2010
                    • 203

                    #84
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #85
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                      avab rongi


                      hüppab kohe rongile, isegi ei selgita


                      samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

                      timz0333 hetkel
                      Timzi rünnak, et confirmi kohe ära et hunt oled ja laksime su välja. See minu silmis kõike muud kui hundilik. Pigem tundub kahtlane tiigrikutsu kaasaminek.

                      Comment

                      • marcoloco
                        FPP Pro
                        • Nov 2010
                        • 203

                        #86
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #87
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Miks tema?
                          külane post

                          Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                          Tere.
                          Annan märku et olen olemas.
                          Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
                          Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
                          Aidaa.
                          sellist laadi postid kõik külased olnud, kui ma valesti ei mäleta. ja ei hääletanud kedagi, kui eelmine kord pani kohe isutuba

                          ja statistiliselt võimatu, et 3 korda mingi hea rolli drawib :D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #88
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                            praegu panen Avicii peale, natuke m6istmatu miks ta q_q valis, kes nagu aru saan on varasematel m2ngudel hea m2ngulahendaja olnud. Samas keegi teine temaga kaasa pole l2inud, nii et vaatan veel v6ibolla otsus muutub kui keegi suudab h2id p6hjendusi tuua veel.
                            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                            ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
                            marcoloco aktsiad tõusid praegu

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #89
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                              ups j2i kahe silma vahele et Avicii juba ymber muutis.. Yldse tundub kahtlane see Avicii ja q_q omavaheline h22letamine ja siis kaitsmine. M6lemad kahtlased. J2tan ikka Avicii.
                              mina pointisin q_q välja oma esimese postiga, kuna tema oli eelmine mäng ka pädevalt aktiivne ja postitas korralikult siis tahtsingi, et tõmbaks see mäng ka ohjad enda kätte. peale seda pointis mind välja, kuna olevat pointless poste teinud kuna eelmine mäng sai minu käest vastupead selle eest :D ez game. arvan nüüd, et q_q on küla. tiigrikutsu tundub olevat samas staadimis nagu eelmine mäng, postitab lambist ja ei too teooriad välja vaid lihtsalt hüppab ühelt nimelt teisele - ei usu, et ta hunt on. lenci panen ka hetkel küla alla. marcoloco tundub veits kahtlane.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #90
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                no yep mingeid paremaid hunte ei suutnud leida

                                marcoloco

                                kui ta hunt siis tra rofl mis ajatus, et me samal ajal pmslt postitasime

                                Comment

                                Working...