***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: ***Libahunt V game thread***

    külased esimesed postid:

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.
    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    q_q võiks teema käima tõmmata :D
    Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
    Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas
    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Panen siis hääle lenc-i peale, vaikus on kuidagi. Aga noh eks näis, homme on aega veel arutada ja möllata siin kõvasti. :P Alles Tallinnast jõudsin ka ja väsinud.
    hundised esimesed postid:
    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Sup? Hundid võiks juba alla anda nagu eelmine mäng, nagunii me võidame.
    Algselt postitas Synfony Vaata postitust
    Tervist ja head mängu algust ka minupoolt :).
    Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    tere ka minu poolt.
    marcoloco

    ülejäänud neutraalsed for now

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #62
      Re: ***Libahunt V game thread***

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      külased esimesed postid:









      hundised esimesed postid:





      marcoloco

      ülejäänud neutraalsed for now
      marcoloco

      Lencil alati hea nina olnud !

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #63
        Re: ***Libahunt V game thread***

        Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
        Fak unustasin boldi panna, lenc-ile hääl siis.
        lenc on day1 kehv hääl, andke headele mängulahendajatele chance ennast clearida (nagu lenc seda eelmine mäng essa päev tegi)

        kui ta hunt ei ole siis suur võimalus, et teda süüakse nkn lähiöödel ära

        lenci ma hakkaks uurima paari päeva pärast, kui tal halvad readid/kehvad hääled on olnud

        Comment

        • marcoloco
          FPP Pro
          • Nov 2010
          • 203

          #64
          Re: ***Libahunt V game thread***

          Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust

          Lencil alati hea nina olnud !

          Seekord ta muidugi eksib. Kuna m2ng alles hakkas, ei oskand midagi m6istlikku ytelda, samas m6tlesin et lihtsalt tere on ka viisakas ytelda ja homme siis natuke teiste poste analyysida ja targemat kirjutada. Ja mingit suvalist yo yo juttu ka ei ole mu loomuses kirjutada.

          Pigem arvan et lenci valik oli praegu m6jutatud pigem sellest et sattusime just tunnikene tagasi mitmes sng lauas kokku :)

          Ise j2tan otsuse homse peale.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #65
            Re: ***Libahunt V game thread***

            Ma jääletan seekord, et Luuk on hunt!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: ***Libahunt V game thread***

              unustasin mängu sootuks ja just kainenen, õigemini täiesti sodi veel.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #67
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Tere.
                Annan märku et olen olemas.
                Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
                Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
                Aidaa.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #68
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  Tere.
                  Annan märku et olen olemas.
                  Teemat läbi lugeda ei ole aega, mul selline imelik graafik, et nädalavahetus pmst kõik kinni ja nädala sees vaba.
                  Proovin õhtupoole pool tunnikest leida lugemiseks ja analüüsiks.
                  Aidaa.
                  Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #69
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    luuk

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #70
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      Hüppan ka Luuk-i peale, vaatame kuhu poole see rong sõitma hakkab kah. :D
                      Lenc-i võib tõesti hilisemaks jätta, :)

                      Comment

                      • Synfony
                        Jube Noob
                        • Feb 2013
                        • 148

                        #71
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        Enne õhtut Luuk ennast kaitsma ei asu nagu ma aru sain. Ei hakka praegu sellele rongile hyppama, aga õhtu veel ees.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #72
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          Hei!

                          Häälte seis:

                          3 Luuk (tiigrkutsu, timz0333, camu)
                          2 Marcoloco (Jmskns69, lenc)
                          1 q_q (Avicii)
                          1 Avicii (q_q)
                          Last edited by karupoeg; 10.02.13, 13:46.

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #73
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Hei!

                            Häälte seis:

                            3 Luuk (tiigrkutsu, timz0333, camu)
                            2 Marcoloco (Jmskns69, marcoloco)
                            1 q_q (Avicii)
                            1 Avicii (q_q)
                            Kas marcoloco tõesti ise hääletas ennast ?
                            Minu mälu järgi vist ikka LenC !

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #74
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                              Kas marcoloco tõesti ise hääletas ennast ?
                              Minu mälu järgi vist ikka LenC !

                              ma mängin esimest korda. :( sorry, parandused sisse viidud :)

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #75
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Ma jääletan seekord, et Luuk on hunt!
                                avab rongi

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                luuk
                                hüppab kohe rongile, isegi ei selgita

                                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                                Hüppan ka Luuk-i peale, vaatame kuhu poole see rong sõitma hakkab kah. :D
                                Lenc-i võib tõesti hilisemaks jätta, :)
                                samamoodi ei midagoütlev post, kuigi tiigrikutsu on varemtuntud igalepoole kaasahüppaja, ideid endal kunagi ei ole

                                timz0333 hetkel

                                Comment

                                Working...