***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #31
    Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

    kui ranka hunt on siis mina ei mängi!! :D

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #32
      Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

      Teeme siis nii, et list on praeguseks kinni v.a. juhul kui 20 minuti jooksul avaldab soovi 2 mängijat (1 enam ei saa). Ehk siis võite postitada "IN", kuid see ei garanteeri mängus osalemist.

      Ma uurin nüüd natukene neid foorumi süsteeme ja saadan tänase päeva jooksul mängijatele ära rollid. vabandan, et esimestel päevadel võib natukene kauem minna sõnumite näol vastamisega, sest ei ole eriline webi-guru.

      Mängijate nimekiri:
      1. jmsnks69
      2. lenc
      3. iamallin
      4. q_q
      5. synfony
      6. tiigrikutsu
      7. WowAwiwaa
      8. kardaanirist
      9. Avicii
      10. timz0333
      11. LuuK
      12. Marcoloco
      13. Maxi
      14. ranka
      15. camu

      kellel on kindlaid rollisoove, siis läbirääkimiste küsimus (wink-wink)

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #33
        Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

        imo see 15 mängija süsteem on üpriski jama. Niigi 13 süsteemiga võitis külameeskond ja 17 mängijaga samuti. 15 player annab külale veel suurema eelise...

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #34
          Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

          ära jonni. läheb mänguks!

          alga ÖÖ

          GL guys.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #35
            Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

            hei hei!

            Saatsin kõigile pm-d rollidega. Juhul kui keegi ei ole kätte saanud, võtke ühendust!

            Mainin ära, et esimesel päeval külatark luurata ei saa!

            Kui kellelgi peaks olema mingeid viimase hetke täpsustusi/tähelepanekuid, andke teada sõnumi kaudu!

            gl kutid!

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: ***Libahunt V game thread***

              Hei-Hei! Loodan, et kõik on kaineks saanud!

              algas esimene PÄEV

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #37
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #38
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  q_q võiks teema käima tõmmata :D

                  Comment

                  • Jmskns69
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2012
                    • 477

                    #39
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                    q_q võiks teema käima tõmmata :D
                    Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #40
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      pane oma hunt kinni neeger muidu äkki enam homme ei ole hunti

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #41
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        Sup? Hundid võiks juba alla anda nagu eelmine mäng, nagunii me võidame.

                        Comment

                        • Synfony
                          Jube Noob
                          • Feb 2013
                          • 148

                          #42
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          Tervist ja head mängu algust ka minupoolt :).

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #43
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            tsau

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #44
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                              q_q võiks teema käima tõmmata :D
                              Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                              Tema seekord hunt ilmselt, muidu oleks juba 15 posti olemas
                              nope

                              ja eks täna nkn actionit vähem, kui homme

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #45
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                avicii, vist eelmine mäng ütlesid, et sinuarust mõttetu low content poste spammida?

                                tundub, et oled oma meelt muutnud :D

                                Comment

                                Working...