***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #391
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    22:30

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #392
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
      q_q
      Võtad selle oma peale kui q_q küla on? :)

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #393
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Kardaan tee häält !

        Muidu võib juhtuda, et küla poob KT üles ja siis huntidel pidu

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #394
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #395
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Võtad selle oma peale kui q_q küla on? :)
            no siis on sitt lugu, aga hetke ta mängustiil tundub kuradi hundine

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #396
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja
              Kui ta on hunt paneks vist samamoodi. Kallis külarahvas ärge laske ennast pimestada sellest raevust mida q_q postid oma stiililt meis tekitavad. Prooviks ikka ennem mõne vaiksema hundi põõsast välja suitsetada !

              q_q jõuate ka hiljem veel välja hääletada.

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #397
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                selles mõttes et ma tahaks ise ka q_q´d hääletada, aga hetkel on tema ainus mängulahendaja
                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                Kui ta on hunt paneks vist samamoodi. Kallis külarahvas ärge laske ennast pimestada sellest raevust mida q_q postid oma stiililt meis tekitavad. Prooviks ikka ennem mõne vaiksema hundi põõsast välja suitsetada !

                q_q jõuate ka hiljem veel välja hääletada.
                Mängulahendaja or not, aga kui ta hunt on ja veab meid kõiki siin ninapidi siis on nutusem lugu, kui ta on hunt siis ma teaks puusalt kes on 2 järgmist hunti, kui ei siis saaks nii mõnedki nimed vbla rohkem clearida. lihtsalt loob suvalisi ronge ja siis kaitseb jälle inimesi, täiesti teine liin mis eelmine mäng oli

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #398
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  mõelge kui ma hunt

                  siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

                  ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

                  tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

                  huntide töö siin mängus pole külasid clearida

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #399
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                    Mängulahendaja or not, aga kui ta hunt on ja veab meid kõiki siin ninapidi siis on nutusem lugu, kui ta on hunt siis ma teaks puusalt kes on 2 järgmist hunti, kui ei siis saaks nii mõnedki nimed vbla rohkem clearida. lihtsalt loob suvalisi ronge ja siis kaitseb jälle inimesi, täiesti teine liin mis eelmine mäng oli
                    kuidas sa teaksid 2 järgmist hunti?

                    ütleme eile oleks maxi välja läind külana, let me guess siis oleks järgmine hunt wow olnud sest ma kaitsesin teda? yep yep

                    lihtsalt ma kaitsen külana oma reade, that all

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #400
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Imelik, et kardaan põõsas on ikka veel.
                      olin eemal. nüüd tagasi. mida ma tegema pean? esimesel õhtul hääletasin külaliikme välja. ühtegi hundikandidaati pakkuda ei oska. pole hundiseid poste teinud, aga külana pole ka suutnud clearida. dunno, mida te tahate, et ma teeks. ma tõesti ei oska kellegi vastu häält panna.

                      Comment

                      • Jmskns69
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2012
                        • 477

                        #401
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        mõelge kui ma hunt

                        siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

                        ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

                        tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

                        huntide töö siin mängus pole külasid clearida
                        Sounds legit. Selgita minule kuidas sa symfony clearisid ? Timzist sain aru juba

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #402
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          mõelge kui ma hunt

                          siis mis mõte oli eile õhtul segadust tekitada tuues maxi mängu?

                          ma oleks lihtsalt wow pannud ja vsjo. sp arvasingi, et lenc hunt

                          tänu sellele segadusele on imo 2 lock clear küla symfony ja timz

                          huntide töö siin mängus pole külasid clearida
                          et jälgi segada, sest teadsid hästi, et kumbki neist ei ole hunt

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #403
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Camu on kõige vaiksem. Senistes mängudes on see hundine olnud.

                            Ka Luuk kahtlaselt vaikne !

                            Äkki saab siit rongi mis kõigile kõlbab ?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #404
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              synfonyil oli hääl wowi peal paar minti enne lõppu

                              siis pani maxi peale pmslt viimasena

                              meil on teada, et wow oli küla. seega synfonyl hundina mõttetu maxi peale panna hääl kuna kui maxi külana sureb siis jääb mulje, et päästeti wowi ja tõmbab enda peale tähelepanu

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #405
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                ometeigi oli wowi peal piisavalt hääli, et wow välja läheks, see ei cleari küll mitte kedagi

                                Comment

                                Working...