Libahunt#4 sign-ups

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #31
    Re: Libahunt#4 sign-ups

    Rollid on kõigile saadetud. Loosisin need www.random.org abil. Kes mingil põhjusel ei saanud teadet oma rolliga, saatku KOHE mulle PM.

    Mängus on 12 küla, 4 libahunti ning 1 külatark.

    Kordan, et karakterid (nt külaloll, külamoor) ei mõjuta mitte midagi siin mängus, erandiks on külatark, kel on ainukesena eriline võime.

    Samuti ei ole teemasse lubatud postitada oma karakterit. Mina olen külamoor ei ole lubatud, mina olen küla elanik on lubatud. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.

    Mäng hakkab pihta homme hommikul kell 07:30 ning mängu jaoks teen uue teema

    Küsimuste korral võtke ühendust PM kaudu

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Libahunt#4 sign-ups

      Damn. Kas tõesti rohkem ei mahu? Osaleksin ka hea meelega.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #33
        Re: Libahunt#4 sign-ups

        Kahjuks on rollid loositud ja kirjad saadetud, kuid kui keegi soovib oma kohta Sulle loovutada või ei saa mingil muul põhjusel osaleda, siis oleksin nõus ta välja vahetama.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Libahunt#4 sign-ups

          Oks. NP, las siis jääb. Ise magasin maha :)

          Comment

          Working...