Re: Libahunt#4 sign-ups
Rollid on kõigile saadetud. Loosisin need www.random.org abil. Kes mingil põhjusel ei saanud teadet oma rolliga, saatku KOHE mulle PM.
Mängus on 12 küla, 4 libahunti ning 1 külatark.
Kordan, et karakterid (nt külaloll, külamoor) ei mõjuta mitte midagi siin mängus, erandiks on külatark, kel on ainukesena eriline võime.
Samuti ei ole teemasse lubatud postitada oma karakterit. Mina olen külamoor ei ole lubatud, mina olen küla elanik on lubatud. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.
Mäng hakkab pihta homme hommikul kell 07:30 ning mängu jaoks teen uue teema
Küsimuste korral võtke ühendust PM kaudu
Rollid on kõigile saadetud. Loosisin need www.random.org abil. Kes mingil põhjusel ei saanud teadet oma rolliga, saatku KOHE mulle PM.
Mängus on 12 küla, 4 libahunti ning 1 külatark.
Kordan, et karakterid (nt külaloll, külamoor) ei mõjuta mitte midagi siin mängus, erandiks on külatark, kel on ainukesena eriline võime.
Samuti ei ole teemasse lubatud postitada oma karakterit. Mina olen külamoor ei ole lubatud, mina olen küla elanik on lubatud. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.
Mäng hakkab pihta homme hommikul kell 07:30 ning mängu jaoks teen uue teema
Küsimuste korral võtke ühendust PM kaudu
Comment