Libahunt#4 sign-ups

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #16
    Re: Libahunt#4 sign-ups

    Osalen

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #17
      Re: Libahunt#4 sign-ups

      In, arvatavasti veits veider värk.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: Libahunt#4 sign-ups

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #19
          Re: Libahunt#4 sign-ups

          Kui tuleb rohkem, siis võib rohkemaga ka teha iseenesest. Võib selle sama skeemi järgi, mis 2+2 oli: 4 hunti jne.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: Libahunt#4 sign-ups

            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...12&postcount=7

            eks mode vaatab, mulle sobib kõik, enamasti eelistaks vist ikka 13-ga

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #21
              Re: Libahunt#4 sign-ups

              Osalejad:

              1. kardaanirist
              2. donkament
              3. q_q
              4. lenC
              5. Fortune
              6. Avicii
              7. eluvend
              8. inward
              9. taavi
              10. isutuba
              11. WowAwiAA
              12. vapsik
              13.

              Hetkel 1 koht vaba, kuid soovi korral võib korraldada ka 17 mängijaga (12 küla, 1 külatark, 4 libahunti). Osalejate nimekirja kinnitan homme kell 17.00). Mänguga alustaksime neljapäeval 31.01.2012.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #22
                Re: Libahunt#4 sign-ups

                Lisasin OP eelmiste mängude lingid ja karakterid, mis antakse külaelanikele kaasa.
                Last edited by IamAllin; 29.01.13, 22:04.

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #23
                  Re: Libahunt#4 sign-ups

                  Ah persse kah, liitun ka mänguga siis jälle. :D

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #24
                    Re: Libahunt#4 sign-ups

                    Osalejad:

                    1. kardaanirist
                    2. donkament
                    3. q_q
                    4. lenC
                    5. Fortune
                    6. Avicii
                    7. eluvend
                    8. inward
                    9. taavi
                    10. isutuba
                    11. WowAwiAA
                    12. vapsik
                    13. tiigikutsu

                    13 inimest on koos. Soovi korral saab 4 inimest juurde tulla. list on avatud õhtul kella 17:00-ni.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #25
                      Re: Libahunt#4 sign-ups

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      teema vajab rohkem camut
                      jätan sel korral vahele.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #26
                        Re: Libahunt#4 sign-ups

                        IN

                        Comment

                        • Jmskns69
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2012
                          • 477

                          #27
                          Re: Libahunt#4 sign-ups

                          Prooviks ka oma esimese mängu teha kui ruumi on !

                          Comment

                          • kaardimaja
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 281

                            #28
                            Re: Libahunt#4 sign-ups

                            In, kui mahub

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #29
                              Re: Libahunt#4 sign-ups

                              IN?

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #30
                                Re: Libahunt#4 sign-ups

                                Osalejad:

                                1. kardaanirist
                                2. donkament
                                3. q_q
                                4. lenC
                                5. Fortune
                                6. Avicii
                                7. eluvend
                                8. inward
                                9. taavi
                                10. isutuba
                                11. WowAwiAA
                                12. vapsik
                                13. tiigikutsu
                                14. karupoeg
                                15. Jmskns69
                                16. kaardimaja
                                17. LuuK

                                17 mängijat on täis. Loosin varsti rollid ning kirjad üritan kõigile saata 17:00-iks.

                                Comment

                                Working...