***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #556
    Re: ***Libahunt III game thread***

    oumaigaad

    Tiigrikutsu toi yhes viimases oma postis kindlate kyladena valja camu fabi ja oumaigaadi. Kuna sealt kaks kindlat kyla surnud siis oumaigaad voi hunt olla kyll

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #557
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Kui välja, siis välja, mõttetu rabelemine.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #558
        Re: ***Libahunt III game thread***

        no loodame et toodab see siis oumaigaad

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #559
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Hääled seisuga post#558

          4 OuMaiGaad (IamAllin, donkament, Godspeed_EJ, Maxi)

          Öö saabub ~15 minuti pärast

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #560
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Algselt postitas lenC
            OuMaiGaad,

            Sa oled BentleyMulsanne. Sul on võime rääkida igast kui viimasest maailma teemast autoritaarsel toonil omamata mitte mingisuguseid teadmisi antud vallast. Sul on võimalus teisel ööl tellida mõrv oma teisikult Strawberrylt. Sa oled ühekordne mõrtsukas ja esindad libahuntide võistkonda.
            ingel ja hunt, ootan sõnumeid

            ÖÖ

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #561
              Re: ***Libahunt III game thread***

              ära söödi Godspeed_EJ

              Algselt postitas lenC
              Godspeed_EJ,

              Sa oled hotcocacola. Ma ei tea, kust alustadagi. Üldiselt nagu positiivne kuju ja nüüd vist võidad pokkeris ka raha, aga lisavõimeid ma sulle ei anna, oled natuke liiga eputrilla. Sa esindad küla võistkonda.
              Mängijate nimekiri:

              donkament
              Iamallin
              Maxi

              PÄEV

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #562
                Re: ***Libahunt III game thread***

                unustasin teema avada :<

                PÄEV

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #563
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Öö flip ei tulnud ära. Ma olen ingel ja kaitsesin IamAllin-i. Oleks olnud veidi selgem olukord kui hunt ehk Maxi oleks üritanud godi ära süüa, aga noh pole vahet enam.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #564
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Kuigi samas kui Maxi oleks hunt, siis oleks palju kasulikum IamAllin ära süüa kui god nii et see on confusing veits. A tegelt pole vist mõtet üle mõelda, IamAllinn tundub liiga külana + tal oleks olnud võimalik eile mind välja võtta ja mäng lõpetada, nii et Maxi ikkagi jääb.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #565
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      ja minu tänases esimeses postis godi asemel peaks IamAllIn olema.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #566
                        Re: ***Libahunt III game thread***



                        Kena rolli claim. Ma passisin täna peale, et saaks päeva alustada küsimusega Sinule rolli kohta, aga teema oli lukus ja oi kui kiired näpud sul on. Refreshisid koguaeg eks?

                        Fakt, et nüüd ma ei jõudnud mängu ära lahendada ja IamAllin peab tegema selle obvious õige valiku.

                        IamAllin on tavaline külaelanik, Mina olen Ingel ja Donkament on hunt.

                        Esimene öö ma kaitsesin ennast.
                        Teine öö kaitsesin kodanikku "Udikaz"
                        Kolmas öö kaitsesin uuesti ennast.
                        Neljas öö peaks olema kaitse peal IamAllin´il
                        viiendal ööl kaitsesin kasutajat Camu, kelle ma ka suutsin ära kaitsta. Tähele tuleks panna, et enne seda kui ingel ära kaitses süüdistasin ma suht palju Camut, aga kuna ta oli Inwardiga ühes paadis siis oli kindel, et kui ta on hunt siis teda ei rünnata, aga kui küla siis võetakse järgmine ring maha. Rünnati, seega oli ta küla, aga kuna kahtlused olid hajutatud siis ma ei pidanud targaks selle informatsiooniga kelkimist.
                        kuuendal ööl jälle ennast, mis oli viga, kuna loomulikult hundid hoiavad mind mängu lõpuni sees et viimases ringis obvious hundina üles puua.

                        GG ja hästi mängitud. Vahepeal tundus et võit on käes, aga selle viimase hundiga oligi parajalt raske.

                        Muud väga tõestada ei saagi enam. Eile muidugi donkament proovis kohe minu peale hääli saada, mis ei õnnestunud (muidu oleks hundid juba mängu võitnud) ja siis switchis kohe OuMaiGaadi peale, et mitte enda coverit täiesti ära paljastada.

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        fuck, mida ma tegema pean god, et sa kellegi teise (Maxi) peale üle kannaksid oma hääle. Me nii kaugele jõudnud juba sitast seisust, ei tahaks täna kaotada.
                        Obvious eks.

                        Ja täna löödi maha Godspeed loomulikult, kuna tema uskus et mina olen pigem küla. Kahju, et ma ei suutnud seda ette näha, oleks mäng täna kergem olnud.

                        Olenemata kas IamAllin valib õigesti või mitte, hea mäng ja see uute rollide teema oli päris huvitav.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #567
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Kes veel aru ei saanud, siis hääletan donkament

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #568
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Kena rolli claim. Ma passisin täna peale, et saaks päeva alustada küsimusega Sinule rolli kohta, aga teema oli lukus ja oi kui kiired näpud sul on. Refreshisid koguaeg eks?
                            Nope, mina olin see, kes Lencile kirja saatis, et võiks teema lahti teha.

                            Väga hea, et sa ingli rolli claimisid, nüüd pole mul IamAllini suhtes mitte ühtegi kahtlust. See pikk Maxi üllitis on obv bs, ainuke õige asi on see, et ma kaitsesin camut ööl enne kui ta nahka pandi, aga seda teab iga hunt, muidu olin kaitsmistega suht failinud.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #569
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Ja muidugi kui see Maxi level tõesti IamAllInis kahtlusi tekitas minu suhtes, siis igaks juhuks võiks ta terve teema uuesti üle vaadata ja kui ta isegi siis leiab, et mina olen hunt maxi asemel, siis pole vast midagi teha.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #570
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Ja btw miks ma oleks pidanud ennast eile päästma kui ma hunt olin, kui IamAllin kahtlustas mina + maxi või mina + oumaigaad. Oleksin võinud lasta OuiMaiGaadil mängu jääda ja ennast ohverdada, siis oleksid sina kui inglike läinud järgmisena ja game over. Ja ma olin kahtlasem godile ja iamallinile kui OuMaiGaad imo nii et this makes no sense.

                                Comment

                                Working...