***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #526
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Kuna hundid teavad ja külad teavad, et God on küla, siis Godi häälest sõltub palju. Külad hääli mööda lasta ei saa. Hundid on hoidnudki ilmselt Godi sees sellepärast.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #527
      Re: ***Libahunt III game thread***

      kes su kahtluseastmelt järgmine on? Kui ma välja lendan, siis on mäng läbi. Mul sinu kui 100% küla toetust vaja, et suudaksime konsensusele jõuda ja hundi välja hääletada.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #528
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Mina olen suht kindel et hundid on OuMaiGaad ja Donkament
        IamAllin on kindel küla ja pigem Godspeed ka kui ülejäänud. Mul vahet pole kumba neist hääletada, aga igaks juhuks hääletan seda keda IamAllin valib lõpuks. Hetkel siis minu hääl selline.

        Comment

        • OuMaiGaad
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 482

          #529
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Maxile - God on kindel küla! Mitte pigem?

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #530
            Re: ***Libahunt III game thread***

            No seda tead Sina küll kindlasti täpsemalt eks.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #531
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              kes su kahtluseastmelt järgmine on? Kui ma välja lendan, siis on mäng läbi. Mul sinu kui 100% küla toetust vaja, et suudaksime konsensusele jõuda ja hundi välja hääletada.
              mul pole astmeid kahjuks. nagu ütlesin, kõik peale iamallini on hall ala ja ma ei saa temas ka 100% kindel olla.
              kuna iamallin paneb kaardid sinu ja oumaigaadi peale, siis tegin oma flipi ära.

              kahjuks pole täna pikalt aega siin olla kuna külalised tulevad kohe. a flip is a flip

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #532
                Re: ***Libahunt III game thread***

                fuck, mida ma tegema pean god, et sa kellegi teise (Maxi) peale üle kannaksid oma hääle. Me nii kaugele jõudnud juba sitast seisust, ei tahaks täna kaotada.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #533
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  OuMaiGaad siis

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #534
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Ühesõnaga, ükskõik kumb neist kahest on minu poolt ok hääletada. Kui keegi viitsib eelmise 26 lehe pealt nende poste vaadata siis võiks mingi tl:dr cliffid panna, aga suht vähe on nad mõlemad postitanud imo.

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #535
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      ma ei saa oumaigaad su mõnest postitusest hästi aru. Eile ütelsid postis #508, et kuna inward oli külatark, siis Godspeedi pole mõtet kahtlustada ja kohe järgmises väidad, et Inwardi oletused on ainult oletused ja siis kohe järgmises, et ta tegi Camu ja Godi kohta oli kindel päring. Kust pärineb selline info?

                      Samas ka selgita oma post #526. Ma vb unine praegu pisut,aga hundid hääletaksid just kindla küla ju välja, sest siis on rohkem kahtlusaluseid??

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #536
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        u 1/12 postidest siin teemas on minu omad. Ja godil soovitan ümber mõelda.

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #537
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Võib -olla see post 508 minu poolt oli jah pisut arusaamatu, hiljem vaatasin ka. Aga mõte oli selline, et postides 366,377 Inwardil nimed, keda küsitud. Tegi ka omapoolseid oletusi, mis ongi oletused. Mõte oli selles, et neid automaatselt külaks ei paneks.
                          526 - hundid mängivad hetkel ilmselt selle peale, et keegi külast eksiks, aga seda võimalust ei saa ju lubada. Allinnile see post

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #538
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Lisan veel igaks juhuks Kaardimaja hoituse 24.jaan. post464, kui hundud hakkasid langema: vaadake, et meid üle ei mängita.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #539
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              OMG post #524 vastuseks. Ma pole siin maxit pushinudki. Samuti ei kahtlustanud svenzat ja fortune setupis olin ka üsna kindel. fabi pushimisest mitu päeva on väga kahju, aga samal ajal pushisin ka tiigrit. Hiljem, peale karupoja posti arvasin, et fab on küla hoopis ja maxi tundub külana, et ta on küla, aga kuradi nii näss on pärast olla, kui ta tegelikult hunt on...

                              Comment

                              • OuMaiGaad
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 482

                                #540
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Ilmselt meil kõigil ongi oma kahtlused praegu ja igaüks mõtleb ilmselt isemoodi. Olen õhtul lugenud ka varasemat värki, ajab aina segasemaks...

                                Comment

                                Working...