***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #481
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Inward ei teinud üsna kindlalt minu kohta päringut, sest siis ta oleks teadnud, et ma ei ole hunt. See, et ta minud hundiks pakkus oli ilmselt spekuleerimine.

    Tiigrikutsu post #455:

    Võttes arvesse, et ta oli hunt siis ei olnud tal väga raske arvata, kes on külaelanik ja kes mitte. Miks ta peaks ise hundid selle postitusega tanki panema?
    Kuidas ta siin hundid tanki pani? Pigem üritas päästa, mis päästa andis. Aga olgem ausad, ega siin midagi päästa väga ei andnud ka. Tiigrikutsu viimased postid olid kõik kerges paanikas kirjutatud ja rääkis end ainult sügavamale auku.

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #482
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Ei tea kui aktiivne enne 18.30 olla saan, aga täna on Fabulousi aeg minna

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #483
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Kas hundid mitte ühte blokeerida ei saa? Või ma pole vb sellest hästi aru saanud. Lähen rongiga kaasa Fabulous

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #484
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Hääled seisuga post#483

          5 Fabulous (Godspeed_EJ, IamAllin, donkament, kaardimaja, camu)
          1 udikaz (Maxi)

          Öö saabub ~1 tunni pärast.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #485
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Mitte et see midagi muudaks, aga Goodspeed_EJ

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #486
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Fabulous poodi üles

              Algselt postitas lenC
              Fabulous,

              Sa oled alaska. Kuigi sa oled vajalik lisaväärtus sellele foorumile, siis sa jätad veidi igava mulje. Sa ei osale foorumi konfliktides ja üleüldse oled liiga asjalik. Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistonda.
              Öökäigud homme kella 13:00-ks inglilt, huntide võistkonnalt ja huntide blokeerijalt.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #487
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Homse pärast ärge keegi põdege, võtke julgelt terve päev vabaks. Hiljemalt pühapäeva õhtuks võiks rivis olla tho.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #488
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Hundid tapsid camu

                  Algselt postitas lenC
                  camu,

                  Sa oled ment52. Ma ei näe mõtet, miks teha SNE ja siis mitte käia sellega iga päev foorumis bragimas. Kus sa oled ja mis sa teed? Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistkonda.
                  Mängijate nimekiri:

                  donkament
                  Godspeed_EJ
                  IamAllin
                  kaardimaja
                  Maxi
                  OuMaiGaad
                  udikaz

                  PÄEV kuni homse õhtuni

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #489
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Kas jääme täna udikaze peale, või hakkame ülejäänud kahte hunti välja peilima. Uurisin siin postitusi ja hääletusi, ning hakkas silma donkament. Kolmapäeval, kui enamus külast otsustas, et hääletaks ristiku välja, jäi karupoeg esimesena fabile kindlaks ja oma häält ei muutnud ka donkament(post 381), kuna huntidena nad teadsid, et fab on küla ja mäng oleks võidetud. Pärast seda kui karupoeg mägust eemaldati oli donkament sunnitud muutma oma häält. Hetkel häält andma ei hakka, ootan teiste külaelanike arvamused ka ära.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #490
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      korralik pirn selle Fabolousega tõesti. Häält ma ei muutnud sellepärast, et tundus kinda kahtlane, et mitu mängijat sellise vahemiku peal oma hääled ära muutsid + olin suht kindel, et Fab on hunt :( Praegu hääletaks ka udikaz, kui keegi tahab Maxi peale ümber muuta, siis tulen ka kaasa.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #491
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Jup, oleks pidanud oma post #401 ikka lähtuma, sest karupoja postist võis ikka välja lugeda, et mina, god, fab, inward kindlad külad. Praegu pakuks hundikandidaatideks donkamenti, maxit, udikat. Samas täiesti kindel olen ainult ühes külas...

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #492
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          pmst võiks tänase ja homse peale välja võtta udikaze ja Maxi ja siis vaadata kes üldse alles jäävad, nende seast kolmas üles leida prolly lihtsam kui täna flippama hakata.

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #493
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Udikaz on hea hundikandidaat küll. pisut häirima jääb tema kolmapäevaõhtune kummaline käitumine-post 435, kas end kohe hundina nii lollisti välja anda? samas külana ka ei tundu, äkki ei saa lihtsalt mütsigi aru?

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #494
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Kui me eeldame, et inward välistas Iamallini ja kaardimaja (ühe kohta ta neist vast ikka päris ja vbolla ka teise kohta), siis kolmas hunt tundub praeguse seisuga OuMaiGaad ning sellele viitab ka mingi lambi posti pealt minu pushima hakkamine ja udikazes kahtlemine.

                              Comment

                              • OuMaiGaad
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 482

                                #495
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Kust sa välja loed, et Inward välistas Iamallini ja Kaardimaja? Loe mõttega poste Inwardilt 366,377. Seal nn välistatud nimed, ülejäänud nimed oletus ju tema poolt.

                                Comment

                                Working...