Re: ***Libahunt III game thread***
igatahas külaelanikud tehke kõik oma valik siis ristiku või fabi vahel. Tulen kaasa sellega, sest fakt on see, et me ei saa ühtegi häält mujale lasta.
mis puudutab mu post 385, siis panin inwardi valesse gruppi ja ta peaks esimeses grupis olema. läks kogemata sassi.
igatahas külaelanikud tehke kõik oma valik siis ristiku või fabi vahel. Tulen kaasa sellega, sest fakt on see, et me ei saa ühtegi häält mujale lasta.
mis puudutab mu post 385, siis panin inwardi valesse gruppi ja ta peaks esimeses grupis olema. läks kogemata sassi.
Comment