***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #211
    Re: ***Libahunt III game thread***

    küla poos üles Svenza

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    PM-i oma skype kui tahad surmachatti

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #212
      Re: ***Libahunt III game thread***

      öökäike ootan:

      külatargalt
      külamõrtsukalt
      inglilt
      huntide tiimilt
      spioonilt
      huntide blokeerijalt
      huntide teise öö 1x mõrtsukalt

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #213
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Külamõrtsukas andis kuuli neeme-le

        Algselt postitas lenC
        neeme,

        Sa oled Priidix. Üks parimaid nolifejaid, 250h kuus mängida pole naljaasi. Paraku oled sa liiga kiindunud liikuvatesse piltidesse, seega sa pead iga päev ühe .gif-i postitama või muidu sa sured. Sa esindad küla võistkonda.
        Huntide teise öö mõrtsukas ei olnud sellega millegipärast rahul ja tappis külamõrtsuka!

        Algselt postitas lenC
        taavi,

        Sa oled ranka. Sinu sõna maksab kõige enam siin foorumis, mängus saad sa banida(tappa) igal öösel ühe mängija. Sa oled mõrtsukas ja sa esindad küla võistkonda.
        Kambakesi sõid hundid ära Tuule
        Algselt postitas lenC
        Tuul,

        Sa oled ok2aa. Esiteks sa crushid pokkerit ja teiseks on su foorumigame ka täiesti respekteeritaval tasemel. Paraku on su peak läbi ja nüüd mingid lapsed jms old people boring stuff, seetõttu sul lisavõimed puuduvad. Sa esindad küla võistkonda.
        PM-ige oma skype kui tahate surnud mängijate chatti.

        Mängijate nimekiri:

        camu
        donkament
        Fabulous
        Fortune
        Godspeed_EJ
        IamAllin
        inward
        kaardimaja
        karupoeg
        Maxi
        OuMaiGaad
        ristik
        tiigrikutsu
        udikaz
        WowAwiAA

        On päev!

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #214
          Re: ***Libahunt III game thread***

          We are pretty much fucked.
          Soulread:
          Hundid on Fabulous, donkament, Maxi, Fortune, Godspeed_EJ, ristik

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #215
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Fabulous

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #216
              Re: ***Libahunt III game thread***

              alustan samaga mis eile GodspeedEJ

              suht ptsis seis juba

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #217
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Lugesin veits poste üle. Kurat, ma ei saa aru, kas Fab on nii tark või nii loll, aga postide järgi tundub, et ta pigem küla.
                Fortune peaks olema hunt, aga mis lahe vangerdus eilses hääletuses. Svenza juhtis häältega, rahu ta põrmule, ja siis muutis fortune svenza pealt minu peale. Samas pole tal vahet, ilmselt. Pigem küla. Fab muidugi, et end sees hoida, pani svenzale lõpus. Mis ka vägagi kahtlane.

                Hetkel läks kiireks. Mõtlen pärast edasi. Imo kaardimaja nimekirjas vähemalt 4 hunti. Kui Fab hunt, peab Inward ka olema. See selge.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #218
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Ma hääletasin eile õhtul viimastel hetkel ümber enda mängus kindlustamiseks. Kuna viimase poole tunni jooksul hakkas surve järjest rohkem minu peale tulema, eeldasin ma et mulle tehakse seda, mida tehti mingil põhjusel hoopis camule. Kui ma aga oma viga märkasin oli kell juba 22 saanud ja camu peale tagasi hääletada ei saanud. Hundid ilmselt naeravad oma chatis hetkel selle vea üle, aga pole midagi teha.
                  Ma tean väga kui hundine selline move tundub ja seetõttu on mul üpris mõttetu siin ennast täna kaitsma hakata, et kedagi ümber veenda.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #219
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    ma ei oskagi hetkel ühest seisukohta võtta, sest minu tugev hääl oli svenza peale. Mis osutus aga valeks..
                    Olen hetkel tööl ning loen postitused hiljem mõttega läbi, et mingit readi saada.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #220
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #221
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Svenzaga sai jah puusse pandud. Samas ega ta ise väga ei soodustanud oma olukorda oma mõtetute räuskamistega.

                        Praegu on suurimad hundi kandidaadid minu jaoks Fabulous ja Fortune. Kolmandaks tahaks sinna lisada udikaze, kes on olnud vääääga vaikne kogu mängu jooksul.
                        Fabulouse bandwagon hääletamine on kahtlane olenemata oma põhjendustest. Fortune kahjuks räägib esimene öö, millest tal eile õnnestus välja kangutada end.
                        Udikaz hoiab minu arvates liiga madalat profiili, et ta oleks neutraalne külaelanik. Esimestel päevadel oleks see arusaadav, kuna siiani on paljud aktivistid kohe maha tõmmatud, aga praegu oleks juba viimane aeg hakata hunte jahtima, kui ta ise üks nendest pole.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #222
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Svenza välja hääletamine oli korralik möödalask. Ühe päeva/ööga jäime neljast külaelanikust ilma. Seis on päris nadi. Vähemalt see peaks nüüd üsna selge olema, et fortune on hunt.
                          Miks see kindel peaks olema, et ma hunt olen nüüd? Svenza pealt hääletasin maha, sest ta tegi 9 minti enne eilse päeva lõppu, ei näe tal põhjust seal valetada, kuna mingit pääsemist pole tal loota ja peale seda mõtlesin teha samasuguse postituse nagu neeme tegi, aga kuna aega vähe siis ei teind, aga neeme ikkagi tegi ja nägin võimalust svenza päästa ja hääletasin camu kuna see oli ainus võimalus.

                          Üks asi millest ma aru ei saa on see, et fab, kes just kirjutas üks post enne, et svenza nkn raudne küla, nüüd äkitselt viimasel hetkel siis hääletab ikkagi svenza, selleks et päästa camu, kellega ta algul tuliselt vaidles? Suht sick oleks kui nad on mõlemad hundid. Hääletan hetkel Fabulous.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #223
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Fabulous

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #224
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              eks ma ajan täna oma joru edasi ja ilmselt hääletan fabi poolt, aga hoian praegu veel optionid vabad.

                              Comment

                              • OuMaiGaad
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 482

                                #225
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Hetkel arvan samamoodi nagu eile ja hääletan Fortune, kuigi fab on hakanud ka päris kahtlasena tunduma juba. Vaatame mis päev toob, alati on võimalus häält muuta.

                                Comment

                                Working...