Re: Libahunt#3 sign-ups
Te olete mõlemad sees. Lisan 2 külamängijat ja annan ühele tavahundile teise öö killi (Ehk siis ühekordseid mõrtsukaid on 2 huntidel).
Teema panen püsti tänase päeva jooksul, homme hakkab siis pihta. Väike probleem on see, et lähen õhtul pittu, nii et teema avamine võib homme venida veits.
EDIT: tehke häält, kes veel teoorias tahaks mängida. Highly likely, et mõni inactive mängija tuleb värske vere vastu välja vahetada.
Algselt postitas ristik
Vaata postitust
Algselt postitas Tuul
Vaata postitust
Teema panen püsti tänase päeva jooksul, homme hakkab siis pihta. Väike probleem on see, et lähen õhtul pittu, nii et teema avamine võib homme venida veits.
EDIT: tehke häält, kes veel teoorias tahaks mängida. Highly likely, et mõni inactive mängija tuleb värske vere vastu välja vahetada.
Comment