Movie Sheep (P 20:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #61
    Re: Movie Sheep (P 20:00)

    No hea siis, et ma liiga tormakas ei olnud. All good. Ilmselt mu naljasoon veitsa umbes. Jätkame...

    Comment

    • Simmo
      Grinder
      • Dec 2009
      • 760

      #62
      Re: Movie Sheep (P 20:00)

      Ja Vana-Aasta õhtul teeb Jeebus "Lamba edekabele" kus ta toob välja parimad ACE'id :P

      e: nii, et parem hakka juba kohe notepadi copymisega pihta. :D

      Comment

      • maarios
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 89

        #63
        Re: Movie Sheep (P 20:00)

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        ***** keegi näidaku mulle filmi, mille nimi on harry potter. sellist pole olemas
        Selle mängu point ongi see, et sa pead ära arvama/vastama seda MIDA VASTAB ENAMUS!!!!
        Juhul kui tähe "H" all oleks pooled vastanud näiteks "HEINO BAŠKIN" oleksid need pooled oma punktid ikka kotti pannud!!!! Punkte saab selle eest mida vastad sina ja enamus!
        Saa mängu mõttetst aru ja ära hala....

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #64
          Re: Movie Sheep (P 20:00)

          Algselt postitas maarios Vaata postitust
          Selle mängu point ongi see, et sa pead ära arvama/vastama seda MIDA VASTAB ENAMUS!!!!
          Juhul kui tähe "H" all oleks pooled vastanud näiteks "HEINO BAŠKIN" oleksid need pooled oma punktid ikka kotti pannud!!!! Punkte saab selle eest mida vastad sina ja enamus!
          Saa mängu mõttetst aru ja ära hala....
          panid ära, kõva vend.

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #65
            Re: Movie Sheep (P 20:00)

            Algselt postitas Simmo Vaata postitust
            Ja Vana-Aasta õhtul teeb Jeebus "Lamba edekabele" kus ta toob välja parimad ACE'id :P

            e: nii, et parem hakka juba kohe notepadi copymisega pihta. :D
            Hetkel endalveel no ACE (ainult 2 mängust*) ja mul omamoodi eesmärk ACE vältida. Eks näis kaua õnnestub, vb juba järgmine mäng on minu kord "täkkesse panna". Kui ma suudan 10 mängu järjest cleanilt läbi saada olen rahul:)

            Comment

            • RandyLahey
              Julm Donk
              • Jul 2011
              • 38

              #66
              Re: Movie Sheep (P 20:00)

              poleks uskunud et pokkerifoorumis roundersi eest ace saan, solvunud selgelt.

              Comment

              Working...