Movie Sheep (P 20:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Movie Sheep (P 20:00)

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Movie Sheep : film [inglise keeles], mis algab antud tähega ["THE"-d ei arvesta, kõik nimed ilma]

    Näide : Q , sobib Quantum of Solace

    Saada PM , milles on 21 filmi pealkirja , iga film omal real , alfabeetilises järjekorras nagu antud

    A
    B
    C
    D
    E
    F
    G
    H
    I
    J
    K
    L
    M
    N
    O
    P
    R
    S
    T
    U
    V
    Last edited by Jeebus; 06.10.12, 21:45. Põhjus: english mmkay
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #2
    Re: Movie Sheep (P 20:00)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Movie Sheep (P 20:00)

      Võiks olla reegel, et kas eesti või inglise keeles, muidu läheb super puntraks.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #4
        Re: Movie Sheep (P 20:00)

        Loogiline on et originaalkeeles pealkirjad, ma arvan.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: Movie Sheep (P 20:00)

          Kasutasin ainult Inglise keelseid, ei mõelnudki Eesti filmiide peale.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #6
            Re: Movie Sheep (P 20:00)

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Võiks olla reegel, et kas eesti või inglise keeles, muidu läheb super puntraks.
            see on nagu jätkuna Hollywoodi näitlejate Sheepile aga ma panen siis OP-sse ka

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #7
              Re: Movie Sheep (P 20:00)

              Filmid on minu teema,selle evendi panen kinni...

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #8
                Re: Movie Sheep (P 20:00)

                Kõige keerulisem üldse vist, vahepeal oli juba tunne, et kasutaks ainult pornofilme.

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #9
                  Re: Movie Sheep (P 20:00)

                  Jätan selle side-evendi vahele, kuigi sihik on paigas aga vormi vaja veel lihvida. Tulen kolmapäevasele main-evendile.

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #10
                    Re: Movie Sheep (P 20:00)

                    IN or not IN, that is the question...

                    e: olen in
                    Last edited by Simmo; 07.10.12, 14:33.

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #11
                      Re: Movie Sheep (P 20:00)

                      22 osalejat, 2h veel

                      ärge siis viimase hetke peale jätke

                      Comment

                      • urmasarmasingel
                        Räme Fish
                        • Aug 2012
                        • 16

                        #12
                        Re: Movie Sheep (P 20:00)

                        Kui jokkerit ei ole, siis ära lihtsalt pane seda tähele, et ma selle harjumusest lisasin ja saatsin :)

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #13
                          Re: Movie Sheep (P 20:00)

                          Ennustan, et võitja punkti-summa jääb seekord alla 330.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #14
                            Re: Movie Sheep (P 20:00)

                            praegu selline seis

                            25 players:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #15
                              Re: Movie Sheep (P 20:00)

                              sama seis, alustame

                              Reveal !

                              Comment

                              Working...